XNA

Na jaké konzoli si zahrajete The Rise of the Tomb Raider

29. září 2015 v 21:00 | Týna :)
A je tu další anketa! :D Tentokrát by mě zajímalo, na čem si zahrajete připravované pokračování herní série Tomb Raider s názvem: The Rise of the Tomb Raider :)
Odpovídejte v anketě :)
Přikládám svůj další XNA výtvor :D, Doppelganger zvolila PC, co vy? :D

Pár XNA obrázků :))

19. září 2015 v 20:35 | Týna :)

Tak konečně zase přispívám do svojí XNA Lara rubriky :-). Všechny výtvory, co budu sdílet, už jsou staré asi 2 roky, ale já je teď znovu našla a řekla jsem si, že by nebylo špatný je sem dát :-)


zbytek v c.č. :-)

Další XNA Lara obrázky :).

18. února 2013 v 15:49 | Týna :)

Larapcroft se mě ptala, jestli jde udělat, aby Lara našla artefakt, nějak jsem se o to pokusila a doufám, že jsem to pochopila správně :).
PS: ostatní obrázky v c.č.


DG na pumě :D.

15. února 2013 v 15:19 | Týna :)
Od té doby, co mi začala XNA Lara fungovat, nedělám skoro nic jinýho, než vymýšlim nějaký blbý a šílený pózy :D. Napadlo mě: Co takhle udělat, aby DG jela na pumě?, toho nápadu jsem se chytla a hned se pustila do "modelování", nejprve jsem je chtěla šoupnout do nějakého pumě přirozeného prostředí, ale když už jsem v tom, proč to neudělat trošku "jinak"? A tak se po chvíli DG s pumou proháněla po domě Lary :D.

Funguje mi XNA :D

15. února 2013 v 11:49 | Týna :)
Super :D! Konečně se mi dnes podařilo rozchodit XNA Lara :D. První pokusy o jeho rozběhnutí probíhaly asi dva roky zpátky a postupně pokračovaly až do teď :D. Konečně :D!!! Samozřejmě, že hned jak jsem si podle návodů stáhla nějaké mody, jsem s Larou začala vymýšlet nejšílenější kreace :D. Mám tady obrázek mého prvního "dobrého" výtvoru :D. Tak já jdu zase zkoumat, jaký věcičky to umí :D.


PS: pózu DG jsem nevytvářela já, ta je stažená :D (jak bych to taky dokázala :D), moje je pouze k politováníhodná póza Lary :D.
 
 

Reklama
     free counters