Novinky o mně a blogu

Tak to snad neni možný!!!!

22. prosince 2010 v 12:29 | Týna :)
Ahoj tohle snad neni možný!!! A ptáte se co? No začnu tím, že jsem se na youtube pokoušela nahrát videonávod-Hrobka Qualpeců. Bohužel vždycky neúspěšně (protože mě bratr vyhodil z internetu) No a teď jsem tam chtěla dát další no a dívám se na "Moje videa" a jsou tam ty nenahranný videa(že nejdou stejně spustit) Tak jsem se rozhodla že je vymažu. Označila jsem je a dala jsem vymazat vybraná videa. To jsem si ale jenom myslela, protože mi  najednou zmizely úplně všechny nahraný videa! Asi jsem totiž klikla na Odstranit vše. Fakt mě to štve a musim je tam dát všechny znova :-/

Můj blog slaví 1 ROK!!!

21. prosince 2010 v 21:19 | Týna :)
news
Ano, Ano,....někdo má narozeniny a někdo umírá :-( v tomhle případě, jsou to, ale narozeniny :-) a čí? Mého BLOGU  :D nechce se mi ani věřit, že už je to jeden rok od té doby co jsem si blog založila :D Kdybych se bývala několikrát během toho roku rozhodla špatně a blog zrušila, chtě nechtě bych dnes musela vzpomínat :-) Jsem ráda, že mě za rok navštívilo 8 501 lidí :-) někomu to může připadat málo, ale mně stačí i to :-) Nicméně jelikož jsem slibované věci na oslavu nestihla, přesouvám jí na zítřek :-) Jinak  dneska jsme měli poslední den školy a Vánoce :D (se třídou) bylo to super hlavně Spáčilova Teleskopická větev :D a stromeček nakreslený na tabuli :D A ještě jsme dnes měli vánoční zpívání v kostele, což pro mě bylo utrpení (hrozně mě bolely nohy :D) Takže tím končím a zítra sem teda něco přidám :-) A ještě jednou Vám děkuji za návštěvnost i mému nejstaršímu SB LucWinCe :-)

omg proč?

19. prosince 2010 v 23:12 | Týna :)
news
Tak si hezky vyrábim video. A hodim ho do Movie Makeru. No a když si dám přehrát tak se mi objeví akorát černá obrazovka a nic víc no a nebo když tam mám okolo 20-ti videí najednou tam další přidat nejde ale u Lordů jich tam můžu mít klidně 100!!! Prosím poraďte mi pls :-(

jsem ve 2. kole SONV

15. prosince 2010 v 20:40 | Týna :)
laracroftblog1000
No takže jsem se dostala do druhého kola SONV(výkres) a potřebovala bych vaší podporu :-) hlasovat pro mě můžete ZDE pro Týna :) děkuji předem a moc ráda oplatím :-)

prosím :-) (nechci hlasy)

15. prosince 2010 v 17:49 | Týna :)
news
Ahoj jde o to, že bych potřebovala new dess :-) (neboj Kaki LC ten tvůj je fakt povedený a myslím že je umíš fakt kráásně :-) ) nicméně bych za něj byla ráda :-) a hádejte co sem si zase vymyslela xD Amandu Somerville :-) Poslední dobou jsem si jí opravdu oblíbila xD(její foto najdete v c.č.)
No můj e-mail je: tynka.slepickova@seznam.cz takže by jsme se domluvili tam :-) Byla bych opravdu móóóc ráda kdyby mi někdo řekl :-)


Hádejte kdo slaví?

10. prosince 2010 v 21:49 | Týna :)
news
No já teda rozhodně ne xD ale......můj blog! :D Jeho první narozeniny, které budou 21.12.2010 :-)
 udělám tu nějakou párty nebo něco a pokusím se o další číslo časopisu xD Když sem si tenhle blog zakládala byly tu jen obrázky z TRA. a Lara v šatech (upravovaná v malování) ae pak mě to nějak chytlo a už to bude rok xD Jsem ráda že se blog aspoň toho roku dožije xD

jsem v 2. kole :-)

6. prosince 2010 v 19:59 | Týna :)
hello
Ahoj tak jsem s Angelinou Jolie postoupila do druhého kola s osmi hlasy (což je dobrý :-)) a potřebovala bych je i ve 2. kole :-) Hlásněte mi pls  TADY za Týna :) S Angelinou Jolie PROSÍÍM hlásněte ráda oplatím :-)

trochu mě omluvte pls

6. prosince 2010 v 0:17 | Týna :)
sorry
Ahoj
jak jistě soutěžící ví, už by mělo probíhat 2. kolo SONOL a ptáte se proč neprobíhá?
Protože se mi ty e-maily nějak ztratily a nemám v tom pořádek a nwm, kde je ještě první kolo a kde druhé...Chtěla bych tedy požádat všechny soutěžící (Croftka, Anonym, Lara Croft 81, Kamcka a x00x), aby mi své výtvory poslaly znovu... Opravdu se Vám omlouvám, ale stalo se. A pro ty, kteří mi to ještě neposlaly (měli čas do 1.12.) to je aspoň šance, dát rychle něco dohromady:-)
Jo a až mi mail odešlete (tynka.slepickova@seznam.cz) prosím dejte mi vědět sem do komentů děkuji moc :-)

rozcestník Lordi

5. prosince 2010 v 22:28 | Týna :)
Bývalí členové:
Enary-1997(1998)-2005
Kita-2000-2010
Kalma-2002-2005
Otus-2010-2012+
Awa-2005-2012
(bývalí členové nejsou všichni, až o nich budu mít informace, doplním to :-))

je mi jedno co mi na tohle řeknete!

4. prosince 2010 v 22:40 | Týna :)
hello
Ahoj možná někdo z Vás ví že Kita už je pryč kolem dvou měsíců. A já se rozhodla pro něj udělat fotku a video. A pokud bude mít někdo nějaký (jakýkoliv negativní) řeči o jeho image tak si to s nim vyřídim!Video sem dodám později ....Vypadá tam opravdu krásně a bezstarostně...video pro moje SB :-)

3. prosince 2010 v 21:49 | Týna :)
news
Ahoj jelikož sem svému SB nabídla, že mu (jí) udělám video tak je tady:-) A dám jí to (jakoby) jako vánoční dárek x00x možná dám video taky ale ostatním asi diplomy:-)

moje další video:-)

3. prosince 2010 v 16:49 | Týna :)
Jelikož mě to tvoření videí začalo nějak bavit je tu další video.:-)
písnička//Farther away
interpret// Evanscence
Účinkují tam// Evanescence, Avril Lavigne, Lady GaGa
názor// Je trochu divný,né že bych Av a GaGa nějak poslouchala ale myslela sem si že by to mohlo bejt zajímavý :-)

moje (trhlá) básnička :D

2. prosince 2010 v 18:39 | Týna :)
Tak jsem o hodinách neměla co dělat, a napsala jsem básničku je o Homerovi snad se vám bude líbit :D

Musím zpravit menu

29. listopadu 2010 v 22:38 | Týna :)
Jelikož mám v menu některé položky prošlé musím je vyměnit takže teď bude taková rekonstrukce menu :-)

Hurááááá:D

29. listopadu 2010 v 21:39 | Týna :)
Koncečně jsem (s pomocí) přišla na to jak se dávaj videa (ve Windows movie makeru) na youtube :D Dám vám sem ukázku s lordama video sem tvořila já takže žádná sláva ale v 1:42 to tam moc nepasuje ....no to je jedno koukněte se sami :-)(akorát se ve 2:58 sekne a nejde to dál já sem to nějak přehrála nwm jak sem to dokázala ale už mi jde v pohodě)

potřebuju hlásky :-)

29. listopadu 2010 v 20:59 | Týna :)
Ahoj já se zase přihlásila SONC s Angelinou Jolie a o5 bych od Vás ráda hlasy :-) Je to sice první kolo ale tři první bych tam chtěla zůstat:-) Jsem tam jako Týna :) a hlasovat pro mě můžete Zde byla bych moc ráda, kdybych aspoň jednou postoupila :-)Jo a kdyby jste mi hlásli a sami někde potřebovali, napište sem k tomuhle článku nebo do reklam:-)

pls pomoc

29. listopadu 2010 v 15:19 | Týna :)
editoriál-Týna:)
Ahoj potřebovala bych se vás na něco zeptat je to ohledně nahrávání videí na YouTube . Pokouším se změnit formát videa z Windows Movie Makeru. Nemohli by jste mi s tím poradit? Pište mi to do komentů dík :-)

Jak to bude dál?

28. listopadu 2010 v 8:23 | Týna :)
Avatar - Týna :)
Ahoj takže nevím do kdy ale pokusím se sem dát rozcestníky z Underworld, Legend,Anniversary a Angel of darkness (protože jiný díly nemám a je mi blbý kopírovat).Měly by se tu objevit do konce dalšího týdne.

Mám?...

24. listopadu 2010 v 19:49 | Týna :)
No chtěla bych se vás zeptat, jestli bych na tuhle stránku měla přidat i Lordy. Mě by to vůbec nevadilo ale co vám? Radši se vás chci zeptat aby na ně někdo pak neměl nějaký narážky...
(Hlasujte v anketě)

Něco o mém blogu.....

24. listopadu 2010 v 16:59 | Týna :)
Nebojte SB nehodlám končit. Daly jste mi  dobré rady co přidávat na blog :)Za to vám udělám ikonky:) snad se vám budou líbit
Kamcka
kamcka
LucWinQa
lucwinqa
x00x
x00x
Rada od Kamcka: Přidávat více info o různých TR.
Rada od LucWinQy: Přidávat novinky a fotky o Angelině Jolie
Rada od x00x: Můžu přidávat něco o Lordech, cosplaye a komiksy
Děkuji vám :-)

Tak se vám tu hlásím

22. listopadu 2010 v 15:09 | Týna :)
Ahoj konečně můžu něco přidat ! Začnu tím že sem byla na Lordech a byl to nej den mího života..všechno super I ♥ you Amen :D A tam sem se vyfotila se zpěvačkou od Sister Sin (předkapela) A měla jsem s toho hroznou radost :D

Nevím co přidávat vážně poraďte jinak tenhle blog asi někomu odkážu!

Tak vám nwm...

13. listopadu 2010 v 18:41 | Týna :)
Jaksi nevím co přidávat a tak se omlouvám...Ale vážně nevím co přidávat pls poraďte!!!!

Je to naléhavý!!!!

3. listopadu 2010 v 14:49 | Týna :)
Ahoj nechci hlasy pro sebe ale pro své SB .:Lagy Croft:. soutěží s jejím synovcem (je moc rostomilej :)) v jedné soutěži soutěž se jmenuje Pokoj snů a moc by potřebovala vyhrát
jak hlasovat?
1) klikněte na tenhle odkaz http://soutez.doma.nova.cz/lagycroft
2) klikněte na Hlasovat pro tento profil
3) Vyplňte číslo svého mobilu (NEBUDE ZNEUŽITO A JE TO ZDARMA!!!!!)
4) vyplňte kód podle obrázku
5) klikněte na Hlasovat
6) na mobil Vám bude zaslána SMS s kódem a ten opíšete do políčka s kódem 
A potom se Váš hlas započítá
                                                                POKUD BYJSTE CHTĚLI OPLATIT SLIBUJI VÁM ŽE VÁM HLÁSNU !!!!! ale Patrik Vojáček si zaslouží móóóc vyhrát pls hlasujte!!!

Plsssss

2. listopadu 2010 v 14:29 | Týna :)
Ahoj tentokrát nejde o soutěž kde by jsem byla já a potřebovala bych hlasy jde o to že jsem sem dala bleskovku o TR a chybí mi poslední člověk :-) Pokud chcete vyplňte jí tady
A dávám poslední možnost na blogu mám soutěž SONLO (informace v odkazu) pokud chcete můžete se přihlásit tady
děkuji :-)

celebrita na Listopad

30. října 2010 v 21:09 | Týna :)
Je tu celebrita na listopad volte vaší nejoblíbenější :-)
????
 
 

Reklama

     free counters