Novinky o mně a blogu

Jak jsem byla na Rozbřesku 2. část

7. prosince 2012 v 16:09 | Týna :)
Minulý čtvrtek se mě kámoška zeptala, jestli chci jít na Rozbřesk, upřímně, nechtělo se mi :D, ale řekla jsem jo. Ještě řekla, že umře Jasper a Carlisle, nevěřila jsem jí :D. Měly jsme tam ject vlakem, ale s přihlédnutím na náš orientační smysl bysme asi skončily v Berlíně, nebo ještě dál :D. Vzal nás teda její táta :). Při kupování lístků jsme NAŠTĚSTÍ pochodily dobře :D. Pak jsme checknuly obchody, koupila jsem si takový hustý šortky :D-na zimu :D, říkejte mi inteligent č.1 :D-kámoška hledala, nenašla, a tak jsme zamířily do sálu. Už kupování popcornu a coly se ukázalo jako oříšek, protože jsme cenu nedokázaly spočítat a když už jsme k něčemu došly, ve finále to stálo o 100 Kč míň :D. Přišli jsme relativně pozdě, ale stihle jsme to, spolunávštěvnící z našeho příchodu asi neměly moc velkou radost, je pravda, že po nás přišlo ještě asi 15 lidí, ale sedali si daleko tišeji (inspirace věty-Šimek :D). No usadily jsme se a film začal.
Líbil se mi, ale skoro jediný, co se mi nelíbilo, byla smrt Jaspera :D-od tý doby jsem na něj ujetá :D. Líbila se mi část ,, You nicknamed my daughter of (asi :D) Lochness monster?!" Jinak Bella vypadala jako upírka relativně stejně jako člověk, jenom ty oči :D. No recenzi filmu sem psát nebudu, koukněte se sami :D, ale opravdu se mi to líbilo. Další vtipný okamžik přišel paradoxně v bitvě. Jane chcípla a byl ukázan velmi nevrlý Aro :D, Lucka (kámoška) prohlásila:,, Aro se na*ral." a dostala z toho takovej výtlem, že se smála ještě dvě hodiny v kuse potom :D, mám zakázáno tu větu říkat xD. Jelikož jsem knížku nedočetla, nemůžu říct, jak moc to bylo podle předlohy. Další okamžik přišel po "bitvě", když jsme zjistily, že to byla vize :D, někdo prohlásil:,, To je ale pí*ovina!" Celé kino se smálo :D, a já taky, když jsem zjistila, že Jasper doopravdy neumřel. Akorát mi připadaly přehnané Benjaminovo schopnosti. Nessie se mi líbila, ale jen v některekch částech, jinak na mě působila strašně úměle. No, ještě chci dodat, že jsme si-neúmyslně-pod sedadly hezky ustaly popcornem :D.
Tak tu máte opět jeden článek o ničem :D. Bye xD.

Jak probíhal Mikuláš u nás ve škole :D

6. prosince 2012 v 21:29 | Týna :)
Tohle je spíš jenom článek pro srandu, takže v něm nehledejte žádnej velkej smysl, ale pokud chcete vidět retarodvanýho čerta-mě :D, čtěte dál.
Včera jsme asi jako většina všech škol chodili za Mikuláše, jsme nejstarší na škole, úkol byl tedy přidělen nám :D (neočekávaně :D), nejdřív jsme měli jít v převleku úplně všichni, pak z toho sešlo, ale chodilo nás dost :D.
No, byla jsem čert :D, a to pěkně divnej, nesnášim tu hnusnou barvu na xicht "easy to remove", hlavně že jsem to "removovala" ještě tři hodiny po tom :D. Takže sem přikládám hromadnou forku a adios :)(já jsem to v podstatě uprostřed nahoře s divnym hárem :D)

Nový lay

6. prosince 2012 v 19:19 | Týna :)
Ahoj, mám nový lay, dělala ho Hidastaa , kterou znám osobně :). Je úžasná, umí absolutně úžasnou grafiku a celkově je to dobrá kamarádka :). Chtěla bych jí moc poděkovat za trpělivost, kterou měla při vytváření tohoto laye a se mnou, když jsem sem lay od ní nastavovala-jsem takovej debil, že větší snad ani neni :D. Tak ještě jednou děkuju moc :).

Mein Herz brennt cover :)

27. října 2012 v 13:10 | Týna :)
Ahoj, jsme zpět s dalším coverem a tentokrát je to Mein Herz brennt opět od Rammstein :). S výsledkem jsem spokojená na to, že jsme to trénovali jenom dvě hodiny :D. V nějakých částech vypadává zvuk, je to kvůli těm efektům a objevilo se to až ve finální verzi a bohužel s tím nešlo nic moc dělat :(. No doufám, že to trochu přehlédnete :).

Pohroma ve Finsku v mojí podobě :D.-part1

23. října 2012 v 15:10 | Týna :)
Supeeeeer, zhruba po dvou měsících návratu z Finska sem konečně dám nějaké fotky a napíšu zážitky *pauza pro aplaus* (:D :D :D). Jelikož blbne zobrazování fotek, tak je to trošku hejblý, ale vy si určitě poradíte :)
Den 1.: Odjezd
Náše výprava začala 18. srpna, kdy jsme se vydali k zájezdovému autobusu (nutno podotknout, že jsme vstávali opravdu brzo a jelikož já jsem si balila asi kolem 2:00 ráno 18. srpna, vstávat se mi opravdu nechtělo :D). Jako další velice "pozitivní" věc se ukázali uprchlí psi, ráno je mámin přítel pouštěl na zahradě, na chvilku odešel a frnk a byli pryč, nutno podotknout, že jsem se do autobusu opravdu netěšila. Přijeli jsme na místo srazu a čekali jsme, za chvíli přijel autobus, tak jsme se k němu začali šikovat, chvilku nám trvalo, než jsme zjistili, že je německý, naštěstí jsme do něj nenastoupili :D. Za chvíli přijel opravdu "výstavní" autobus společnosti a "Reise, reise" do Finska :D. Nejdřív ale na další místo srazu. V Praze nastoupila většina zájezdu, mezi nimi bylo zhruba 5+ metalistek (:D) a také jeden velice zvláštní pán. Jak jsme se později dozvěděli, zřejmě byl autista, v té chvíli jsme to ale nevěděli. Vedle něj se posadila paní, která k němu byla přidělena. Okamžitě s ní navázal konverzaci, chvíli mu paní odpovídala, ale když pak došel k tomu co měl v roce 1980 k obědu, přestala ho vnímat a pokoušela se usnout. Když pak zkoušel i něco na mámu, okamžitě jsem začala o Braniborské bráně, jelikož jsme se blížili k Berlínu. Průvodce nám pustil nějaký pořad a tak jsme jen chvíli jeli a koukali. Kousek po Berlínském okruhu jsme měli krátkou pauzu na benzínce, jen tak pro info: německé a české benzínky se absolutně nedají srovnávat, nikdy bych nevěřila, že na benzínce může být i čisto :D. Dokoupila jsem si tam sluneční brýle a po neúspěšném vyhlížení Rammsteinů (:D) jsme šli do autobusu.
*le já u autobusu :D (jsem tam jak krypl x'D)

*le "veselá kráva" v Německu :D
ostatní dny najdete v c.č. :)

Novej dess

22. října 2012 v 14:53 | Týna :)
Ahoj, konečně mám opět novej dess, vlastní výroby (to se dímy mému antitalentu na grafiku pozná :D). Dess před tím se mi moc nelíbil a byl tu ze stejného důvodu jako je ten nynější-pořebovala jsem změnu. Prostě jsem našla pár obrázků smíchala je do sebe a vyšlo z toho to, co můžete vidět. Dess je asi pouze přechodný, chci se dokopat k nějakému pořádnému :D. Ale větší problém je ten dess nastavit-věřte mi, že tohle před nastavením taky vypadalo mnohem líp :D.
No tak to tady máte :). Můžete na něm najít Rammstein, Alisson Carroll a Laru s DG, trošku jsem to tam přehnala, ale snad tady nebude strašit dlouho :D.
(ilustrační video :D)
Dess zabral tak + - 10 minut xD.

Naše další videa :)

20. října 2012 v 12:49 | Týna :)
S naší "kapelou" :D jsme nahráli další covery od Rammstein. Jeden je zase SONNE (druhá verze-s dalším kytaristou, chystáme ještě jednu, komplet :)) a druhý je DU RIECHST SO GUT, no tak tam hraju všechno naprosto blbě (skoro-kromě refrénu :D). Text nám taky nějak moc nevyšel :D. No nevadí, jestli chcete, můžete se na to podívat :).
Rammstein Sonne první verze

ostatní videa v celém článku:

Sonne cover (já a brácha :))

17. října 2012 v 18:19 | Týna :)
Konečně! Konečně jsme s mým bráchou po tolika hádkách nahráli první písničku :D a je to Sonne od Rammstein. Není to úplně podle studiové nahrávky, ale spíš podle verze, kterou zahráli na Rock am ring. Doteď nechápu, proč jsem se tam pokoušela zpívat? Zní to strašně a navíc huhlám :D, příště už zpěv přenechám jenom bráchovi a já se od mikrofonu budu držet dál :D. Ve videu můžete najít dokonce několik mých klávesáckých přeťuků a pár přeřeků, ale není to tak strašné, jak jsme si mysleli :D.

PS: tohle video tady bylo už dřív, ale nějak nefakčí, tak ho sem dávám znova :)

Můj další klávesový "výstup" :D

9. října 2012 v 14:39 | Týna :)
Tahle "novinka" už je sice z června, ale nevadí :). Už ani nevim kolikátýho to bylo-moje paměť je k nezaplacení :D, ale uskutečnil se můj druhý klávesový koncert-pokud se tomu tak dá říkat :D. On tak úplně ale nebyl můj, ale celé školy. Minulý rok jsem tam hrála Magistra Nocte-Lordi, Enary a tenhle rok The rebirth of countess-Lordi, Awa-nutno podotknout, že to bylo lepší :D.
Tak jako tak nějak jsem to zahrála-i s pár přehmatama, ale jinak by to nebylo ono :D a chci vám své "umění"(:D) ukázat.

Tarja má dnes narozeniny+další zpráva

17. srpna 2012 v 4:21 | Týna :)
Ahoj, muhehe, hezky se mi tu ponocuje xD. Tarja Turunen-bývalá zpěvačka Nightwish-má dnes narozeniny, je jí 35. Takže Tarjo všechno nej a ať jsi pořád tak super :).
Tak to by bylo, ale to, co vám chci říct, je úplně něco jiného. Už zítra jedu do Finska a budu tam na 8. dní, takže mě tady neuvidíte. Těším se tam, ale bojím se cesty :D. No ale na druhou stranu bych tam mohla potkat Lordi, Nightwish, atd... Tak si užívejte zbytek prázdnin a já doufám, že se tady zase v nejbližší době ukážu :). Zatím Näkemiin.

PS: tenhle článek je trochu chaotický, nedivte se mi :D.

Omluva

29. července 2012 v 9:59 | Týna :)
Ahoj, takže možná jste si všimli, že jsem tu dlouho nebyla. Tenhle týden (od minulé soboty do teď) jsem byla na dovolené v Orlických horách, bylo to fajn :). Každopádně se omlouvám, že jsem to nenapsala, ale nebyl čas a pak jsem na to tak nějak zapomněla.... Jinak doufám, že si užíváte prázdniny :).

Nový dess

5. července 2012 v 17:49 | Týna :)
Jo, já vim, vypadá strašně, ale hlavním důvodem změny bylo, že se mi ten předešlý okoukal. A takhle divně tenhle vypadá taky protože a) neumim nastavovat dessy, takže musim udělat něco jednoduchýho b) neměla jsem nápad. Obrázky jsem ořezávala sama a ani to neni bůhví co. Takže tady teď bude strašit tahle hrůza, ale vypadne, hned co se mi povede vytvořit nějakej normálnější :-). Prosím vás, přetrpte to chvilku, opravdu se budu snažit vytvořit něco koukatelnýho xD.

Prázdniny

2. července 2012 v 8:29 | Týna :)
Ahoj, hned v úvodu článku bych se chtěla omluvit za svojí nepřítomnost. Jednak to nestíhám a za druhé na blogování moc nemám chuť...Ich habe keine lust(písnička od rammstein)...,takhle by se to dalo popsat.
Tyhle prázdniny byly první, na které jsem se netěšila. Takže začnu vysvědčením. Měla jsem čtyři dvojky a jednu blbou trojku, jinak jedničky. Ale ten trojec mě štve úplně šíleně. Ale můžu si za to asi sama, zvorala jsem čtvrtletku, kdybych jí napsala na jedničku nebo na dvojku, tak tu dvojku mám. Jenomže dvakrát mi tam chyběla půlka bodu (příklady jsem měla napsané dobře, jenomže jsem zazmatkovala) a ještě jsem měla špatně jedno cvičení, které bych teď věděla úplně bez problémů. Pak jsem si ještě oproti minulém pololetí zhoršila zemák a příroďák, českou republiku, její hospodářství atd. mi prostě nejde a moc mě nezajímá. Naproti tomu v minulém pololetí jsem Evropu úplně hltala, zvláště skandinávii. A příroďák,
nejdou mi všechny ty soustavy a fakt mě nezajímá z čeho se skládá stolice...Takže o vysvědčení by to bylo asi vše. Jedinným plusem je akorát to, že jelikož jsem v osmičce, tak příští rok budu patřit mezi nejstarší na škole a deváťáci (ti, co teď odešli) mi přestanou nadávat.
A proč se na prázdniny netěším? Takže mám jeden svůj osobní důvod, který se mi tady nechce zveřejňovat :-). A za druhé to jsou moje poslední normální prázdniny, budu si totiž muset vybírat, na jakou školu půjdu...
Na prázdniny jsem se ale těšila pouze z jednoho důvodu a tím důvodem je: Finsko! Konečně strávím pár dní v zemi, kterou obdivuji a plusem je to, že se tam jede přes Německo...Muhaha :-).
Takže tímhle bych asi svůj článek zakončila, ještě se chci ,,pochlubit", protože jsem zvládla další zkoušky na karate, tentokrát na zelený pásek (žádný, bílý, žlutý, zelený, fialový, hnědý). Příští rok už ale na karate chodit nebudu, protože bych to nestíhala.
Tak a jak jste se měli vy? Co plánujete? :-)

My funny dream

19. května 2012 v 14:10 | Týna :)
Už jednou jsem tu psala o svém snu a mělo to název "My evil dream". Takže proč jsem nedat také "My funny dream", že? Tenhle sen se mi zdál cca před 14-ti dnama, ale stále si ho pamatuju, jakoby by to bylo dnes.

zdroj neupraveného obrázku
Více v c.č.

Jak jsem byla na Metallice.

11. května 2012 v 16:20 | Týna :)
Ahoj :-), hned v úvodu článku se vám omlouvám za neaktivitu, ale doufám, že mě chápete :-).

Ano 7.5.2012 jsem navštívila koncert Metallicy. Nešla jsem tam sama od sebe (ani bych nešla), ale brácha (jim fandí) dostal lístek k narozeninám a tak rovnou koupil lístek k narozeninám i mně. Nutno podotknout, že po zjištění, že na Metallicu jdu, jsem se netvářila zrovna nadšeně. Prostě se mi moc nelíbí jejich styl hudby (nevím, kdy vznikli, ale když napíšu 80. léta, chápete mě :-)?), ne, že bych poslouchala ty moderní "songy", co teď letí (no to vůůůůůůůůůůůbec), ale líbí se mi rock, metal, hardrock,.....z mně bližší doby.
Proto jsem se xichtila jak kakabus a každému jsem nabízela, ať tam jde místo mě, vezme si paruku, zmenší se a je to :-). Kupodivu :D to nikdo nechtěl podstoupit, a tak jsem se na Metallicu nakonec vydala. Nejdříve jsme jeli metrem a pak tramvají, v metře byla docela zajímavá konverzace xD. Paní naproti mně, blondýna (na blondýny nijak nenarážím, sama nechápu, proč jsou akorát vtipy o blondýnách, i moje nej kámoška je blondýna, ale tahle byla ukázková :D: solárko (asi xD), platinová kebule, tuna make-upu....). Konverzaci, kterou vedla s jejím spolusedícím jsem nevěnovala pozornost, ale rozhodně se nenechala přeslechnout :D. Největší sranda bylo když prohlásila: A víš co nemám ráda? Když si dám třeba po sladkém kafi sladký zákusek, to je moc kalorické, buď jedno nebo nic, ale ani omylem oboje (a ten její přednes :D).
První (respektive druhá) etapa cesty byla za námi a teď nás čekala tramvaj, tu jsme málem nestihli a byli jsme tam narvaní jak sardinky, v průběhu cesty sev tramvaji objevovalo stále více a více metalistů. A když jsme vystoupili, celý průvod šel jedním směrem a mám dojem, že se jedno malé dítě rozplakalo :D. A tak jsme skončili u stadionu Slávie.
Všude se řinuly davy lidí a vypadalo to, že nikde nemají konec, provoz řídila policie a byla hlava na hlavě. Pak se stadion otevřel a my jsme vešli dovnitř (ještě předtím mi ale stihla nějaká ženská do ruky narvat nějaký letáček na jakýsi festival), chvíli jsme stáli a čučeli a pak zamířili pro občerstvení (já jsem nechtěla, ale jelikož tam byl ještě táta, brácha, tátův kamarád a jeho synovec, neměla jsem moc šancí na úspěch. Hranolky byly poněkud studené a jak prohlásil Luboš (synovec tátova kamaráda): Ani hranolky v troubě ohřát neuměj, brigádníci. A za všechno, co se mu nelíbilo házel "brigádníci" :D. Když jsme se najedli zamířili jsme k našim místům na tribuně, usadili jsme se, já si dala sluchátka do uší a chvilku poslouchala Rammstein. Pak jsem ale ztrhla pozornost na jakého si dole na ploše válícího se opilce, který začal tancovat a ještě skákat. Po nějaké té době začala první předkapela: Goira. Nevím, jestli se to někomu líbilo, ale mně teda ne. Jednak ozvučení bylo příšerný, zpěv se utápěl a byly slyšet akorát kopáky a celkově mi moc nesedli. Skončili a já si dala opět sluchátka do uší. Pak se objevilo něco docela vtipného. Nad hlavami fanoušků se objevil nafukovací míč (červeno-žluto-modrý na stadiónu Slávie-víte, co myslim :D) a začali si s ním pinkat v jednu chvíli se míč dostal i na pódium. Záhy na to začala druhá předkapela: Machine head, mám o nich stejné mínění, jako o té první.
A už měla přijít na řadu hlavní hvězda večera: Metallica! Ve fanoušcích to vřelo a co chvíli skandovali jejich jméno. Mně bylo všechno fuk a opět sluchátka v uších :D. Když na pódium vstoupila Metallica, zrovna mi hrálo Du riechst so gut, otráveně jsem to vypla a sledovala scénu. Fanoušci šíleli. A najednou se objevil opět míč, druhý a stejný a i na stage se dostal xD. Nothing else matters se mi sice líbilo, ale mám dojem, že jsem usnula. Písničky se mi některé částečně líbily, ale většinou jsem jen tupě zírala. Ozvučení docela ušlo. No pak zahráli tři přídavky s lasery (ty byly hustý xD) a šlus. Odcházela jsem z koncertu bez změny názoru, narozdíl od koncertu Rammstein. Pak už jsme se jen vyskytovali v tramvaji a metru a já jsem šla hned po koncertu spát :D.
(ukázka-Unforgiven)
Pokud jste to přečetli celé, gratuluji :D

Lara Croft: Guardian of light

6. dubna 2012 v 19:49 | Týna :)
Ačkoliv jsem v to nedoufala, TR:GoL jsem si zahrála, ale na xboxu 360. Původně to bylo jenom stažený demo, ale jelikož to chytlo mě i bráchu-což se snad nikdy nestalo:D-,tak to táta koupil a za pár dní to bylo vyhrané :-). Hra se mi líbila, akorát je škoda, že nešel měnit pohled a nebyla vidět mimika obličeje Lary (pokud nějakou měla xD).
Styl provedení hry se mi opravdu líbil, ale tzv. Golemové metající blesky, mě doopravdy štvaly :D.
Jinak mě zaujal kooperační režim (jestli se tomu tak říká :D) a vzájemné ,,doplňování". Byl v tom adrenalin a musela se tam dělat jedna věc, a to přemýšlet-pro člověka jako já je to velice těžký úkol-. Super byla také široká škála a výběr zbraní, opravdu rozmanitý (obzvlášť raketomet Nevinný). Ve hře jsem se nijak zásadně nezasekla a hra příjemně ubíhala až k úplnému konci, na začátku poslední mise jsem se ale opravdu zapotila, ale zvládla jsem to na první pokus :D. Takže celkově bych hře dala 80%, nevím, něco mi tam prostě chybělo a nedokážu říct co. Ale můžu hru opravdu doporučit, tak si jí můžete zkusit zahrát :-).

PS: Každopádně bych měla zavést nějakou rubriku pro ,, recenze" atd. :D. Do "novinek o mně a blogu" je to takový divný :D.

Blog má krizi?

5. dubna 2012 v 10:03 | Týna :)
Ne, nemá :-). Ale dá se říct, že já jsem prostě jen a jen líná, navíc jsem si teď dost pohoršila ve škole a snažím se to zlepšit. Každopádně očekávejte, že na blog tak často chodit nebudu-jako kdybych na něj často chodila...:D- a články budou přibývat pomalu. A pro Sb, i když teď moc často nekomentuju, na vaše blogy chodím opravdu hodně často, ráda si čtu vaše články :-). A navíc mi do toho tak trochu ještě přibyla jedna hra-Jade empire. Je to od Bioware-také tvůrců jedné z nejúžasnějších her na světě Dragon age- a člověk se na tom lehce stává závislým (nejsem na tom závislá, bylo to jen ,,obrazně" řečeno). No tak tohle by bylo o blogu, možná sem někdy screeny s JE přidám :-).

A konečně jsou další prázdniny, a to velikonoční. Což mi připomíná, že ve škole opravdu musím zabrat a už není tolik času. Naštěstí je teď přestupný rok :D. Tak co holky, dáte klukům zabrat :D? Já ne....:-). No nevadí, stejně by mi nikdo žádná vejce nedal, kvůli té naší cenové krizi xD.

Tak opět jeden velice ,,užitěčný" článek a doufám, že na mě SB nezapomněli :-).

Hurááá, konečně prázdniny :D.

10. března 2012 v 11:00 | Týna :)
No, někdo z vás je možná už měl, ale my je máme až tenhle tejden. Konečně si odpočinu od tý šílený hydry (moje přezdívka pro jednu učitelku)...,jenomže nebudu jenom odpočívat, ale budu muset uklízet (mrmly,mrmly...). Už nejmíň měsíc se k tomu snažim dokopat a vždycky to dopadne takhle: ,,Tááákže, teď prostě budu uklízet a nic jinýho dělat nebudu!" pak se sklíčeně rozhlédnu po pokoji a začnu se v tom nepořádku jen tak prohrabovat (a to by se člověk divil, co všechno najdu xD) a jakmile něco objevim, začnu si s tim "hrát" :D, takže úklid se pomalu ale jistě oddaluje...Pak si řeknu, že DOST a prostě musim uklízet..., áále že si k tomu pustim hudbu :D. Jako naschvál to konkrétní CD nemůžu najít a ještě před chvilkou jsem ho viděla (nesnášim černou magii :D), tak že si to pustim v compu (na youtube). Jenomže :,, A hele tohle video jsem neviděla, noo tak já se ještě kouknu na blog a na mail a co třeba si zahrát tuhle hru?" a pak se do toho tak zaberu, že nevnímám čas :D. A najednou:,, Kurňa! 22:00 tak to už asi neuklidim...."ne, že bych celej den byla na počítači, ale jako zázrakem mě vždycky něco "vyruší" :D. Ale abych nepsala o svém krásném nepořádku. Já se na hory nikam nechystám, na zimní sporty jsem vážně anti-talent, brácha chce jít na snowboard, tak ať si jde xD. A jinak na pondělí si mám připravit jakýsi "materiál" na životopis kohokoliv slavného (v Čj) a asi si vyberu Christopha Schneidera. Angelinu Jolie jsem taky chtěla, ale ten životopis a ty filmy kde hrála...:D. No abych shrnula celý tenhle článek o ničem. Prázdniny samozřejmě vždy přivítám s otevřenou náručí (ty úkoly ale moc ne :D), konečně se můžu taky na chvíli odreagovat. :-) Jo a mám nový "vlasy", ne celý (i když byly časy, kdy jsem se chtěla přebarvit na červenou jako DG, jenomže to byl vždycky takový "záblesk" :D). Mám zastřižený konečky a červený melíry, hustýýý :D. No a co plánujete vy? :-)

Rammstein-Narnia komix :-)

13. února 2012 v 16:29 | Týna :)
Řekněme, že jsem se včera né nudila (věcích, které jsem měla udělat, jsem měla až nad hlavu), ale nic z toho se mi nechtělo dělat, tak jsem se rozhodla vytvořit jakýsi "komix". Lépe řečeno předělané obrázky z Narnie (je to anglicky, protože jedu ve středu na anglickou olympiádu a tak jsem trénovala) a členů Rammstein Ch. Schneidera (bubeník a je to ten s těma vlnitejma vlasama), P. Landerse (Kytarista a je to ten s těma hodně krátkejma vlasama), T. Lindemanna (zpěvák a kentaur :D) a R. Kruspeho (Kytarista a ten jak je v tom brnění na jednorožci). Tak to sem hodim.
A omlouvám se, že na čtvrté fotce je Schneider na normálnim koni a má jiný oblečení. (jinej obrázek z toho prvního záběr, kde by byl jenom on, jsem nenašla)
Jinak právě Kruspe rád kouří, takže proto ty cigára :-D a ten Schneider právě nekouří vůbec :-).
PS: je to blbě ořízlý, protože to bylo dělaný rychle :D

Takže, rekonstrukce už je témeř hotová :-)

12. února 2012 v 12:09 | Týna :)
Naštěstí jo :-). Až na to, že mi teď došlo, že mi chybí jeden dost podstatný rozcestník-Lara Croft :-D.
No docela vtipný, až ho dokončím, budu se to tu snažit zase nějak rozeběhnout :-).

Takže....co teď?

29. ledna 2012 v 9:45 | Týna :)
Rekonstrukce blogu už je téměř dokončená. Jediné co mi chybí je dodělat rozcestníky u Lary Croft a dílů série. Počítám, že to bude hotovo zhruba do konce příštího týdne, protože moc nemám čas. :-)

Rekonstrukce

23. ledna 2012 v 22:19 | Týna :)
Takže jsem se rozhodla, odstartovat to i bez nového vzhledu.
No zkrátka se ještě uvidí...Takže asi od středy by něco mělo začít,
jako doplňování informací, rozcestníky atd.
Tak doufám, že to tu zase nebude vypadat jako ....
nevim kde, protože v chlívě moc trefný neni :D.
Jinak nevim co dál napsat, všechno důležitý už řečeno bylo :-).

Mám malou prosbu, ale nejde o hlasy.

23. ledna 2012 v 20:49 | Týna :)Ahoj,
Takže jsem si říkala, že by to chtělo trochu nějakou změnu. Že to říkám pořád? Jo, ale tentokrát to myslím
doopravdy vážně. Zjistila jsem, že se na mém blogu nejde orientovat, a proto bych chtěla pozměnit rubriky v menu
a upravit to. Dess od Pecky116 tu sice není nějak extra dlouho, ale ráda bych nějakou změnu, jelikož je podle mě ta stránka trochu kratší a pak jsou popisky obrázků jinak, než měli bejt. Takže PROSÍM, najde se nějaká dobrá duše, která
by mi dessign udělala? Byla bych moc vděčná, protože právě novým vzhledem hodlám odstartovat rekonstrukci.
Když ne, budu se ještě dívat jinde po blozích. No nic, kdyby mi někdo pomohl, byla bych ráda :-).

14.01.2012 TARJA!

15. ledna 2012 v 21:09 | Týna :)
Nevím, jestli to víte všichni, každopádně Tarja tenhle rok navštívila ČR hned dvakrát, aby zde reprezentovala její album What lies beneath, ale i písně z My winter storm a dvě písně od Nightwish. Poprvé 13.01. byla ve Zlíně (na profesionální fotky od Blackwish se můžete podívat přímo o u ní na blogu TADY) a včera 14.01. jste jí mohli vidět v Pardubicích. Tam jsem se dostavila i já s bráchou, sestřenicí, mámou a tetou (nutno podotknout že podle tety to bylo hrozný, ale je orientovaná na jiný druh hudby a šla jen proto, aby sestřenice nešla sama). Organizace zpočátku byla špatná, protože se všichni seřadili u jednoho vchodu, kolem 18:15 přišla nějaká dáma s tím, že vchod je jinde. Takže se tornádo metalistů přehnalo o kousek dál a tam, si každý nějaké místo našel. Ve zhruba 18:40 "ochranku" konečně napadlo otevřít a vtrhli jsme dovnitř, otevřené dveře byly pouze jedny a do nich se tlačily tři proudy netrpělivých fanoušků. Když jsme s bratrem vlezli dovnitř, jeden ze securiťáků vyvalil oči a řekl:,, Ty vole, děti!" Se vstupem jsme neměli problém a hned jsme letěli uhájit si co nejlepší místa. Jelikož je brácha ještě menší než já, seděl s mámou i tetou na "tribuně", já se sestřenicí jsme byly u pódia. Nejdřív jsem byla asi v šestý řadě, ale stále jsem tak nějak viděla. Sestřenice je vyšší a byla asi v osmý, takže jsme od sebe byly dál. Čekání jsem si zkracovala hraním na mobilu a tak mi pomalu a jistě, začala docházet baterka. Začala předkapela. Z davu jsem zaslechla, že to jsou Italové a název jsem zapomněla (na předkapely prostě talent nemám), udělala jsem tři fotografie a pořídila jeden audiozáznam. Překvapilo mě, že se mi líbili a i já jsem patřila k "hrozícím lidem". Na Within Temptation se mi kapela nelíbila, ale tihle byli super. Když odešli, začali přípravy na hlavní hvězdu večera, Tarju. Po nějaké době se za průhledným plátnem (s coverem What lies beneath) začala ozývat znělka písně Anteroom of death a objevila se Tarja s jelení maskou (nevim, jak to mám nazvat, nechce se mi sem psát jen, že měla parohy). Pak následovala její česká mluva, říkala například:,, Zase jsem ráda navštívila tuhle zem." (nebo něco v tom smyslu, už si to přesně nepamatuju. Představila nám i dvě nové písně, které poprvé zazněly ve Zlíně. Po několika písních a mém zuřivém focení mi došla baterie a já byla naštvaná jako čert. Protože jsem si myslela, že na Tarju počkáme (Nepočkali jsme jenom proto, že se to tetě nelíbilo a chtěla rychle odject) a já nebudu mít nic na vyfocení. Takže jsem chvíli stála, čučela do země a přemýšlela o svém osudu xD. Ale pak se stal "zázrak" uvolnilo se místo ve čtvrté řadě, cpala jsem se jako kdyby šlo o život a dostala jsem se tam :D. Jo jsem malá, ale po Within Temptation jsem se naučila o své místo "bojovat". Takže jsem měla perfektní místo (bez foťáku) a ani na špičky jsem si stoupat nemusela, abych Tarju mohla vidět. A pak se něco stalo, Tarja se na mě usmála. Jo, nevěřte mi to, Tarja se usmívala na všechny kolem, ale člověk asi pozná, když se na něj někdo dívá, ne? A tak jsem zvýšila svou aktivitu a skákala jsem-lidově řečeno jako magor :D-a chtěla jsem opět upoutat Tarjinu pozornost (sice jsem spoustě lidí pošlapala nohy, ale s tim se musí počítat :D) a najednou druhý zázrak jako blesk z čistého nebe. Tarja na mě ukázala a když jsem na sebe nevěřícně ukázala, usmála se a kývla hlavou. Jo, smějte se mi, ale tohle by nepřehlídnul ani slepej. Brácha mi to nevěří do teď, protože seděl někde na tribuně a já byla od Tarji pár metrů a viděla jsem jí perfektně. Prostě mě to nabylo novou energií a hulákala jsem na všechny okolo :D. Po nějaké době koncert skončil a já jsem šla naplněna spolu s příbuzenstvem pryč. Co ještě stojí za zmínku, je bubeníkovo sólo. Hrála při tom i Kankánová hudba :D. Prostě paráda :-). Doufám, že se tady Tarja ještě někdy ukáže a já budu při tom. Teď už tady máte ale ty moje rozmazaný fotky xD (už jsou po úpravě).PS: těch fotek mám mnohem víc, ale tyhle jsou asi nejlepší :-)

Mám dobrý zprávy :D

30. prosince 2011 v 18:49 | Týna :)
Nazdar :-). Takže, Vánoce se přehnaly tak rychle, že jsem je málem ani nezaregistrovala. Přípravy trvaly týdny a pak jeden den na to, všechno si užít :-). Každopádně, já jsem si to užila dost :D a to taky proto, že jsme (jako rodina) dostali Xbox 360. což je super, protože (jestli to někde seženu) si budu konečně moct zahrát Lara´s shadow nebo Beneath the ashes :D. A máme k tomu i Kinect, s bráchou jsem se u toho málem zabila, ale nevadí :-). Co se dalších věcí týče, ohromně mě potěšil zájezd do Finska, bože jak já se těšim, ještě bych mohla potkat Tarju, LORDI, Nightwish nebo Apocalypticu a bylo by to super na 120% :-). Dále jsem také dostala Finské pohádky, na to se těšim :-). průvodce po Finsku a lístek na koncert Tarji :D. (Neni toho Finska nějak moc? :D) Na to už se taky moc těším je to 14.1., takže to zas tak daleko není. A kromě dvou knížek (Vampýrská akademie a Dragonlance) jsem ještě dostal TS:3, právě na Xbox 360 :-). Sice mi to vůbec nejde, ale je to zajímavý, co vy? :-)
(Tarja Turunen-Die alive)
 
 

Reklama

     free counters