ankety

Nový TR film

17. července 2016 v 10:10 | Týna :)
No, tak jsem se přeci jen dokopala k tomu, abych nějaký ten článek napsala :D.

Lara Croft by se za dva roky (2018) měla vrátit na filmová plátna, alespoň tuhle informaci si můžete přečít na IMBd. Zatím poslední film, ve které zazářila jako Lara Croft Angelina Jolie, byl uveden v roce 2003. Lara Croft bude od filmu tedy odpočívat dlouhých 15 let. A za všechny ty roky, kdy se rojily fámy o pokračování TR, se objevovaly různé adeptky, které by Laru Croft měly ztvárnit. Angelina Jolie už nepřipadala v úvahu, údajně byla na roli "stará", což si úplně nemyslím, ale vzhledem k tomu, že pro nový film TR je předlohou reboot k TR, nebyla by Angelina asi příliš vhodná, navíc by ona sama roli stejně nepřijala kvůli svému současnému pracovnímu a psychickému vytížení. Objevovala se tedy jména jako Megan Fox, Olivia Wilde a počátkem roku Daisy Ridley - hvězda nejnovějšího filmu Star Wars, když jsem se o ní dočetla, nedokázala jsem si jí v roli Lary moc představit, ale později jsem svůj názor změnila.
Jenže švédský režisér Roar Uthaug potvrdil (?), že se role Lary Croft ujme původem švédská herečka Alicia Vikander.

No... :D. Prostě se mi na Laru nehodí, jednak, jak všichni víme, je Lara Britka, takže bych očekávala, že vyberou někoho s britským přízvukem (ale to zas tak podstatné není, Angelina Jolie je taky Američanka), ale hlavně mi na Laru nesedí fyzicky. Připadá mi... až moc ustrašeně, nevím, moc se mi na ní nehodí. Četla jsem, že získala Oscara, takže třeba ještě svůj názor na ní díky jejím hereckým schopnostím změním, ale zatím úplně nevím. :-D

A co si myslíte vy? Kdo je podle vás nejvhodnější kandidátkou na nové zpracování Lary Croft? Daisy, Alicia nebo někdo jiný? Hlasujte v anketě :-)

Twilight nebo TVD?

9. prosince 2012 v 15:19 | Týna :)
Víte, tohle by mě vážně zajímalo :). Za a) chci to tu oživit nějakou anketou b) zajímá mě to.
Tyhle dva světové fenomény a bestsellery se neustále porovnávají. Proč je tedy neporovnat i tady? Chtěla bych znát váš názor na ně. Já mám radši Twilight. Ale je spousta těch, kteří mají radši TVD. Co je podle vás lepší? Hlasujte v anketě:

VS.

30. ledna 2011 v 2:56 | Týna :)
Takže je tu VS. ale tentokrát Tarja Turunen a Anette Olzon. Tarja zpívá u skupiny Tarja (dřív u Nightwish) a Anette u Nightwish já volím Tarju :D
vs

Jakou Angie máte raději?

26. května 2010 v 18:10 | Týna :)
1. Angie jako rebelku, v období začátku její kariéry asi tak do doby, kdy byl Maddox malinký.2. Angie jako maminka 6-ti dětí a dáma s dobrým vkusem.

imagebam.com

anketa

22. dubna 2010 v 22:08
Je tu nová anketa Který z těchto tří dílů je váš nejoblíbenější?
kdyby se vám líbil nějaký jiný tak to napište jeho název
 
 

Reklama
     free counters