Angelina Jolie

Angelina Jolie - svatba

28. srpna 2014 v 21:29 | Týna :)
Představitelka Lary Croft; Angelina Jolie, si o tomhle víkendu (resp. minulym tušim) vzala svého dlouholetého partnera Brada Pitta. Obřad byl vykonán v jednom z francouzských zámků - na název si teď zaživa nevzpomenu.

Svatba byla soukromá, ale tady jsou 3 fotky, které unikly na veřejnost.

Angelina vypadá docela dobře, ale čekala bych něco honosnějšího - takže tahle "obyčejná" svatba (moc obyčejná asi nebyla, tolik peněz, co stály šaty asi taky v životě neuvidim, nicméně víte, co chci říct :D)

foto v c.č.

Angelina Jolie a Brad Pitt se konečně zasnoubili :-).

23. dubna 2012 v 14:49 | Týna :)
Není to sice zas tak nová novinka (hezky řečeno :D). Ale Angelina Jolie se zasnoubili, chtěla jsem to sem dát dřív, ale pokaždé jsem se řídila svým oblíbeným heslem: Co nemusíš udělat dnes, odkládej na zítřek (a opakovala jsem si ho několik dní za sebou :D). Tak vám tu přináším ten článek :-).

Brad Pitt(48) a Angelina Jolie (36) se po osmiletém vztahu konečně zasnoubili a plánují svatbu. Slavný pár zatím mlčí, zasnoubení prozradil známý klenotník, který pro Angelinu navrhl zásnubní prsten. "Ano, mohu potvrdit, že Robert Procop skutečně navrhl, ve spolupráci s Bradem Pittem, zásnubní prsten pro Angelinu Jolie," prozradil klenotníkův mluvčí.


"Brad měl ohledně prstenu konkrétní vizi, kterou během naší, téměř roční, spolupráce uskutečňoval. Chtěl, aby byl každý aspekt prstenu perfektní, takže jsem hledal diamant v nejlepší kvalitě. Ten jsem nařezal přesně na takovou velikost, aby seděl na Angelininu ruku," upřesnil klenotník Procop.
Zprávu už potvrdil i mluvčí Brada Pitta. "Ano je to tak. Je to slib do budoucna a jejich děti se velmi radují. V tuto chvíli ještě není stanoveno datum," řekla dnes agentuře Reuters Pittova mluvčí Cynthia Pettová-Danteová.
Brad a Angelina mají šest dětí. Spolu mají Shiloh Nouvel (5) a dvojčata Vivienne Marcheline a Knoxe Leona (3). Paxe (8), Maddoxe (10) a Zaharu (7), adoptovali.

A když už jsem v tom, dám sem ještě jeden článek a ten je o Angelinině zásnubním prstenu :-).

Zasnoubení Angeliny Jolie (36) a Brada Pitta (48) po osmi letech soužití a šesti společných potomcích potěšilo mnoho lidí, ale právě jejich děti mají z nastávající svatby rodičů, kteří se svazku dlouho bránili, radost největší. O víkendu se navíc Angelina v Hollywoodu pochlubila prstenem, který jí Brad k této výjimečné události věnoval. Na návrhu diamantového skvostu se navíc sám velkou měrou podílel.

Zahraniční média spekulují, že prsten s obrovským diamantem má hodnotu 250 000 až 1 000 000 dolarů (4,75 - 19 miliónů korun). Brad na něm spolupracoval se slavným klenotníkem Robertem Procopem téměř rok a měl jasnou představu o tom, jak má vypadat. Společně pak vytvořili unikátní prsten z obrovského diamantu nejvyšší kvality, který velikostně a tvarově nejvíce pasoval na Angeliny drobnou ručku.
Zdroj opět www.super.cz
Jinak ještě jsem se dočetla, že na oslavu zasnoubení odjeli i s dětmi na souostroví Galapágy

Tak snad jim to vyjde :-).

Angelina Jolie prý čeká dvojčata a do konce roku plánuje svatbu :-).

17. března 2012 v 12:49 | Týna :)
Angelina Jolie (36) prý čeká dvojčata, přátelům navíc prozradila, že tentokráte má pod srdcem dva chlapce. A s Bradem (48) už prý plánují svatbu, aby byli manželi ještě před narozením synů. Ti mají přijít na svět letos na podzim. Píše to časopis OK!, jenž má v podtitulu: Magazín, jemuž celebrity věří.

"Angelina očekává dvojčata už tento podzim, takže mají pocit, že čas už opravdu tlačí. Rozhodli se, že by oba rádi přivítali ty dva chlapce na svět jako manžel a manželka, což znamená, že svatba bude skutečně brzy. Oba si uvědomili, že spolu chtějí být opravdu moc. Prožili spolu naprosto úžasný oscarový víkend, od té doby jsou do sebe zase bláznivě zamilovaní. Svatba nebyla vůbec v plánu. Moc se spolu předtím hádali, ale dokázali konečně všechny ty rozdíly pohřbít," píše OK!.
Magazín dále cituje jiné zdroje, které tvrdí, že herečka bude vše ještě dlouho tajit a o těhotenství nebude mluvit tak, jak tomu bylo v posledním případě, kdy čekala Knoxe a Vivienne.


No tak doufám, že jim to vyjde :-).

Angelina Jolie a Bradd Pitt na festivalu v Cannes

18. května 2011 v 15:08 | Týna :)
Brad Pitt s Angelinou Jolie na filmovém festivalu v Cannes.
S takovou noblesou se zřejmě umějí nosit jen představitelé pana a paní Smithových, neboli dvojice známá jako Brangelina. Brad Pitt (47) s Angelina Jolie (35) na festivalu v Cannes totiž opět dokázali, že titul nejdokonalejší pár Hollywoodu jim patří právem. Elegán Pitt v slušivém obleku s motýlkem a módními brýlemi si pyšně vedl svou partnerku, jež měla nádherné hnědé šaty s vysokým rozparkem dokonale sladěné s lodičkami.
Angelina a Brad se v pondělí večer nepřišli do Cannes jen ukázat, ale uvést nový film Strom života, kde Pitt ztvárnil hlavní roli. Jejich pompézní příchod měl však hořkou pachuť, neboť po prvotním promítání se snímek nedočkal pozitivního přijetí u diváků a reakce kritiků byly velice smíšené.
O to nepříjemnější byla ještě Bradova povinnost odpovědět zvídavým novinářům na otázky kolem filmu a jeho natáčení. Dotazy byly původně směrované na režiséra Terrence Malicka, ten však do Cannes nedorazil, proto zůstal tento nevděčný úkol na Pittovi, který ve filmu zasazeného do 50. let minulého století hraje despotického otce šesti dětí.
Brad připustil, že měl obavy, jak tuto roli budou vnímat jeho děti: "Přemýšlím o všem, co dělám. I o tom, jak se budou moje děti cítit, až to uvidí, ale oni mě znají jako tátu," dodal Pitt. ■
(zdroj a ostatní fotky najdete v celém článku)

Angelina Jolie je novou tváří módního domu Louis Vuitton

25. dubna 2011 v 12:16 | Týna :)
Její maminka byla Francouzka a jedno sídlo vlastní Angelina Jolie na jihu Francie. Také proto si ji francouzský módní dům Louis Vuitton s uměleckým šéfem Markem Jacobsem vybral jako novou reklamní tvář. Matka šesti dětí se začne objevovat na reklamách s kabelkami a oblečením LV už tento rok.

Samozřejmě spolupráci dostane luxusně zaplacenou. Ačkoli částku tají, zdroje z Angelinina okolí mluví o šesti milionech dolarů - asi 99 milionech korun.

Pětatřicetiletá partnerka Brada Pitta a matka jeho dětí nahradí v roli Madonnu či Jennifer Lopezovou. Sama Angelina má k oblečení velmi uvolněný vztah a dětem dovoluje nosit, co se jim líbí. Nebrání ani dceři Shiloh, aby nosila chlapecké oděvy.

"Dětem bychom měli dovolit vyjádřit se svobodně, jakkoli se jim to líbí, aniž by je někdo posuzoval, protože je to významnou součástí jejich vývoje. Myslím, že Shiloh je fascinující, že si vybírá oblečení ohromně. A já bych nikdy nebyla tím typem rodiče, který někoho nutí být někým jiným, než je. Myslím, že to je špatný model rodičovství," tvrdila nedávno Angelina při debatě o stylu oblékání jejích dětí.

Angelina daruje Braddovi prsten za 7,5 mil. korun!

23. prosince 2010 v 23:09 | Týna :)
Angelina Jolie už má pro Brada Pitta narozeninový dárek. Hollywoodský idol oslaví sedmačtyřicet 18. prosince a dostane od své partnerky prý rodinný symbol. Ovšem taky poměrně extrémně nákladný. Angelina nechala v přepočtu za 7,5 milionu korun vyrobit Bradovi prsten se jmény všech členů jejich klanu.
Vnitřek prstenu prý obsahuje jména Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Vivienne a Knox, zatímco na povrchu je pak vyryto Angelina.

"Je to rodinný prsten, který má symbolizovat, že Brad není partnerem jen Angeliny, ale že je partnerem celé rodiny. Je to popsáno skutečně nádherně. Také jsou prý na prstenu vyryta mystická slova odkazující na jeho sedmačtyřicáté narozeniny a že celá rodina chápe smysl toho prstenu a smysl sedmačtyřicátých narozenin," prozradila Angelinina kamarádka listu Daily Star.
(njn takhle to vypadá když má někdo peníze... :D)

Zdroj

Celebritu na Listopad vyhrála Angelina

30. listopadu 2010 v 16:59 | Týna :)
Takže vyhrála Angelina je tu nej celebrita na prosinec (bude to trochu prodloužený)
1. Angelina Jolie
angelina Jolie
2. Amy Lee
amy lee
3. Selena Gomez
selena gomez
4. Lady Gaga
lady gaga
5. Avril Lavigne
Avril Lavigne
6. Miley Cyrus
miley cyrus
7. Megan Fox
Megan Fox
Můžete hlasovat :-)

4. Hot or NOT

8. října 2010 v 20:39 | Týna :)
je tu 4. HOT or NOT já dávám HOT a co vy?
hot or not

Angelina´s Shadow :D

20. srpna 2010 v 11:09 | Týna :)
vytvořila jsem obrázek Angelina jako DG dobrý ne?!:D
laracroftblog1000

HOT or NOT#3.

15. srpna 2010 v 2:59 | Týna :)
třetí HOT or NOT já dávám HOT

celebrita na měsíc Srpen

3. srpna 2010 v 19:19 | Týna :)
Celebritou na měsíc Srpen se opět stává Angelina Jolie
Angelina Jolie39.4% (13)
Avril Lavigne24.2% (8)
Lady Gaga12.1% (4)
Ashley Tistadle0% (0)
Britney Spears9.1% (3)
Selena Gomez15.2% (5)
angie

Ängelina Jolie :)))

9. června 2010 v 13:42 | Týna :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

100 Hottest Celebrity Couples of 2010

27. května 2010 v 16:50 | Týna :)

Angelina a Brad se umístili na 3. místě v žebříčku 100 nejlepších párů Hollywoodu. Žebříček sestavila stránka zimbio.
 Deset nejlepších můžete vidět zde:

1. Victoria and David Beckham
2. Beyonce and Jay-Z
3. Brad Pitt and Angelina Jolie
4. Gisele Bundchen and Tom Brady
5. Johnny Depp and Vanessa Paradis
6. Tim McGraw and Faith Hill
7. Gwen Stefani and Gavin Rossdale
8. Justin Timberlake and Jessica Biel
9. Seal and Heidi Klum
10. David Bowie and Iman


Salt - Posters

26. května 2010 v 18:49 | Týna :)
Plakát k filmu Salt:

Angelina na Leaving A Hotel In Davos Switzerland 2006

26. května 2010 v 17:49 | Týna :)
Trochu starší ale newadí

Angelina & Brýle

26. května 2010 v 17:40 | Týna :)
Angelina nenosí optické brýle.Ale přesto byl pořízen jeden snímek s optickými brýlemi.


Angelinina tetováníí .. Auu xD

25. května 2010 v 19:30 | Týna :)


Platí: Ne, odstraněno a přepsáno na modlitbu za Maddoxe.
Kde/Kdy: -
Co: Japonský symbol smrti na levém rameni, který si Angelina nechala vytetovat prý proto, aby jí připomínal, že každý den se má žít naplno. Pravděpodobně toto tetování bylo jedno z jejích prvních.

Neznámé fotky

25. května 2010 v 19:10 | Týna :)

další TR?

22. května 2010 v 10:54 | Týna :)
ŽE BY DALŠÍ TOMB RAIDER? nevím jestli to neni Underworld ale vypadá to dobře tady je trailer

Angelina Jolie Wanted

12. května 2010 v 19:01
Angelina Jolie z filmu Wanted sluší jí to :)

tetování Angeliny Jolie

10. května 2010 v 20:36
tetování Angeliny Jolie

rozhovor s Angie

10. května 2010 v 15:07
Rozhovor s Angelinou Jolie při premiéře filmu asi TR1 (zapomněla jsem jak se jmenuje)
a pár obrázků Angeliny z TR1
¨

další photoshooty Angeliny Jolie

10. května 2010 v 14:52
další photoshooty angeliny jolie
Zdroj :pirátky

obrázek Angie a Brada

6. května 2010 v 20:42
obrázek Angeliny Jolie a Brada Pitta

další hra s Angie

6. května 2010 v 14:12
další hra s Angelinou Jolie tentokrát ji můžete oblékat i Bradem Pittem
 
 

Reklama

     free counters