Rise of Tomb Raider: Dohráno

3. ledna 2016 v 16:49 | Týna :)
Ahoj, tak Rise of Tomb Raider už mám zdárně za sebou! Čekala jsem, že to zabere víc času, ale je pravda, že jsem se soustředila hlavně na příběhovou linii a na vedlejší úkoly jsem docela kašlala, takže je ještě rozhodně co dělat :D.


více najdete v c.č., kdyby to ještě někdo náhodou nehrál a nechtěl spoilerovat :D


Takže, hra byla super, dějová linie párádní a v Laře už opět začínám spatřovat tu neohroženou archeoložku, kterou všichni dobře známe :-). Jak už jsem psala v minulém článku, opravdu oceňuji Lařiny monology k sobě samé, protože tak působí mnohem více lidštěji a reálněji.
Malý detail: když se dostanete do toho Geotermálního údolí, je sranda házet tam se slepicemi :D, ale to jsem trochu odbočila :D.

Co se samotného příběhu týče: U Anny jsem měla špatné tušení už od první chvíle, co jsme měli tu čest ji poznat a říkala jsem si, jestli nebude mít s Trinity (konkrétně s Konstantinem) něco společného (hlavně kvůli jménu, jsou to oboje rusky znějící jména), takže když jsme pak doopravdy zjistili, kdo je, moc překvapená jsem nebyla. Takže jsem byla ráda, když jí pak na konci někdo konečně zastřelil, ale zároveň je to škoda, protože jsme se třeba mohli dozvědět zajímavé informace. Na druhou stranu, u Jacoba jsem to odhalení vůbec nečekala :D. Měla jsem za to, že mě prostě někdy zradí, ale ukázalo se, že jsem se mýlila. Co se týče Jonah, no, ano, měla jsem ho ráda, ale tak trochu jsem si myslela, že zemře doopravdy, neřikám, že bych si to vyloženě přála, ale tak...:D
Pravdou je, že v čistě bojových pasážích jsem se dokázala zaseknout opravdu na hodně dlouhou dobu, protože já fakt neumim mířit a tim svým zmateným poskakováním se taky moc nezachráním. Dokud jsem ještě střílela po vojácích z Trinity, docela se to dalo, ale když jsem pak narazila v Kitezhu na ty Deathless/(Nesmrtelné(?)), to bylo něco jiného :D. Nejprve jsem totiž měla zato, že jim dokážu ublížit pouze tou 'sekeřičkou' (já se fakt omlouvám, ale zapomněla jsem, jak se tomu v češtině i angličtině říká :D), pak jsem přidala luk a pak jsem konečně přešla na samopal a brokovnici :D. Ale i tak mi ty pasáže, kde jich na mě šlo najednou víc, daly opravdu zabrat. + jsem se jednou zasekla v textuře, to byla taky krása, zřejmě všechny bugy ještě vychytaný nejsou :D.
...

Ježiš, já nevim, co psát...:D. (to jsem to do c.č. ani dávat nemusela, protože tady těch spoilerů ani tolik neni :D)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Natalii Natalii | Web | 3. ledna 2016 v 19:48 | Reagovat

To je super, že si to dohrála! :) Taky mě celkem překvapilo a zklamalo, že hlavní příběhová linie nebyla moc dlouhá, ale zase grafické zpracování bylo uchvacující a kdyby byla hra delší, tak ty to zabralo vážně hodně místa :D. S Annou máš pravdu! Taky mi byla už od začátku nějaká podezřelá :D. Každopádně co mě nikdy neomrzí je házení slepic do studny :D.
PS: Rozhodně se moc těším na DLC!

2 Týna :) Týna :) | E-mail | Web | 4. ledna 2016 v 23:17 | Reagovat

[1]: To je pravda no, ale i tak se moc těším na pokračování! :D
Házení slepic do studny je perfektní :D. Já je ale házela i po lidech. Když to údolí pak přepadne Trinity a ty ho máš bránit, vzala jsem slepici a hodila jsem jí po jednom z vojáků, ani si toho nevšiml, hňup. :D Prostě o zábavu bylo postaráno :D

Jo, na DLC se taky těším hrozně moc, určitě bude super! :-)

3 Ellie Ellie | Web | 8. ledna 2016 v 16:44 | Reagovat

Booožeee. Nemůžu se dočkat až si to taky zahraju. Já si musím počkat až na vydání hry na PS4, a to čekání mě zabíjí. :-D

4 Týna :) Týna :) | E-mail | Web | 9. ledna 2016 v 12:35 | Reagovat

[3]: No, rozhodně se máš na co těšit! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
     free counters