A je to v...

4. dubna 2014 v 22:28 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
...tam někde, abych se vyjádřila slušně. Dá se říct, že to ve škole dost... kazim... třeba ve středu jsem byla zkoušená z chemie a dostala jsem 4... průměr z ní mi teď vychází 3.26 (3, 3, 3, 4), vtipný ovšem je, že jsem z posledního testu z chemie, kterej jsme psali, dostala 3- a kluk, kterej to ode mě komplet opsal, dostal 1 a učitel ho ještě pochválil... Učitel prohlásil, že si z toho, z čeho jsem byla zkoušená, ve čtvrtek napíšeme test. Ok. Tak jsem se na to přirozeně učila jak debil, byla jsem kvůli tomu vzhůru do 1.30 ráno, než jsem se ujistila, že to fakt umim, ráno jsem díky tomu zaspala, ale do školy jsem se nějak dostala. Fajn, takže si to ještě před hodinou opakuju a řikám si, jak to bude fajn, až si tu debilní 4 opravim, jo, to bychom ovšem nesměli mít tak ´inteligentního´ učitele...T_T... Asi už vám to došlo, nepsali jsme. Byla jsem akorát tak vzteklá celou hodinu, protože ty všechny blbý definice, vzorce, atd. budu muset nosit v hlavě další tejden,.. a určitě jenom proto, abych zjistila, že zase psát nebudeme T_T..., ale nebudu předbíhat, uvidíme.
Dneska jsem pro změnu dostala 3 z literatury (taky zkoušení), protože jsem nevěděla jenom to, co je komedie pláště a dýky, jinak všechno, to mě taky slušně naštvalo, protože mi to hne určitě průměrem ke trojce... a co je mi pak platný, když mi učitelka řiká, že mám na víc???
Tenhle tejden jsme psali 2x z matiky,... učila jsem se, uměla jsem to, v testu jsem to zase zkazila (psala jsem tak konkrétně kraviny typu: 3 + 13 = 26...)
Z dějáku jsem dostala další 2, takže paráda T_T...
______________________________________________
a to se nezmiňuju o příštim tejdnu: test z IVT, fyziky, z matiky, čtvrtletka z matiky, velkej test z aj, češtiny,...
______________________________________________
No nic, jen abyste věděli, proč se tady tak často nebudu objevovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Limonáda . • Blowme.blog.cz Limonáda . • Blowme.blog.cz | Web | 4. dubna 2014 v 22:32 | Reagovat

Hlavně v klidu, škola.. to je nekonečné téma. Učitelé jsou na pěst. Nesmíš to tolik řešit, ikdyž chápu.. Někdy to opravdu nejde. :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
     free counters