Únor 2014

Dnešní svět je...

8. února 2014 v 16:09 | Týna :) |  Téma týdne
Slušně řečeno fuj.
Dělá se mi úplně špatně z toho, jak se lidi navzájem nenávidí, pořád vynalézají nové a nové prostředky pro svojí vlastní destrukci. Nikdo nikomu nepomůže. Jakmile někdo něco dokáže, ostatní jsou hned plní závisti a nenávisti/nebo se až moc "bratříčkují... prostě kam vítr, tam plášť.
Z umění není už vůbec nic, hudba není hudba, ale pár zvuků náhodně zkombinovaných v počítačích.
Puberťáci jsou naprosto děsní.
V tomhle světě vládnou jen a jen předsudky, ignorance a arogance.
Nejlepší je vždycky jen ten, který má nejvíc prachů, ostatní jsou spodinou, kterou by bylo nejlepší zamést někam pod koberec.
A politici jsou jen jako prasata, která žerou a žerou u svého koryta....Já nevim, co ještě napsat, je toho spoustu, ale nedokážu to ucelit. Vim, že tohle je článek na prd.

Důvod, proč nemám ráda "swag"

5. února 2014 v 14:09 | Týna :)

Vystihuje to naprosto dokonale a pokud jste to nepochopili, jen se pobavte nad obrázkem :D

Sweet poison

4. února 2014 v 12:29 | Týna :) |  šaty
...myslím, že dlouho tu nic jiného neuvidíte :-D
Odkaz ke stažení: http(zatím to neobsahuje ripped verzi, tu přidám později)
více v c.č.

Zima

3. února 2014 v 14:29 | Týna :) |  Téma týdne
No, to je lepší než to minulé téma týdne :-D....
Zima, má tak, jak jí znám já, dva významy. Začnu s tím krapet netradičním, takže pokud se chcete vyhnout mým trapným kecům, jděte do c. č., to by mělo být trochu smysluplnější :-D.
Takže,... začnu s tím otravnějším.
A sice. Každý řekl určitě minimálně stokrát, že mu je zima a ne jinak tomu bylo u mě. Do té doby, než jsem přišla na gympl. Na našem gymplu se totiž vyskytuje jeden nejmenovaný učitel, který, když slyšel, jak jedna holka řekla něco jako ´je mi zima ´, okamžitě prohlásil tohle: ,, Nemůžete říkat, že vám je zima, zima je roční období a vám přece nemůže být roční období. Musíte říkat, že je vám chladno."... od té doby jsem neřekla ani jednou ´je mi zima´, protože zima je roční období, ne? :-D :-D.... Samozřejmě že ze srandy, ale taky je pravda, že třeba v angličtině neřeknete ´I´m a winter´, to trochu blbě zní :-D,... no nic. Ta trapná část je snad za námi :D...c.č.

Night lady

2. února 2014 v 18:58 | Týna :) |  šaty
A po sto letech mám pro vás další outfit! :-D
Neni to ničim inspirovaný, je to prostě jen tak :-D
Odkaz ke stažení: httpPololetí

2. února 2014 v 11:09 | Týna :)
Když už to sem píšou všichni, proč ne já, že jo :-D...
V úvodu se nebudu moc rozkecávat, takže rovnou dojde na to hlavní 3:-) :-D.

30.01.2014
Ten den začal fakt perfektně, jelikož jsem zaspala, o téměř čtyři hodiny, no pohádka, ne? :-)
Abyste to lépe chápali, vstávám v pět, pak jsou autobusy, v 7:45 jsem na místě, běžim do kopce a v 7:55 začíná první hodina, takže si musim celkem máknout :-D. No a jelikož jsem "vstávala" (respektive probudila se) v 8:55, rozhlídnu se a kolem podivně moc světla a pomalu mi začíná docházet, že asi bude něco špatně, podívám se na mobil a asi deset SMSek od spolužáků typu ´Kde jsi?´a když se jen tak pro ujištění podívám na hodiny, zjistím, jak už vám možná došlo, že je 8.55 a ve škole už je něco kolem poloviny druhý vyučovací hodiny.
A zajímá vás příčina? Náhodou to nebylo proto, že bych šla pozdě spát - jak u mě bývá zvykem - ale prostě jsem si zapomněla nastavit budíka, což bylo fakt super, a tak jsem se ani nemohla vymlouvat na techniku, protože za to fakt můžu jenom já :-D.
A jsem v háji.
Pak začaly šílený telefonáty, mámě, tátovi,... prostě fakt skoro všem :-D.
Za jinejch okolností bych pravděpodobně zůstala doma, ale teď jsem do tý školy prostě musela. A tak jsme zbrucovali téměř celou vesnici, jestli mě těch 35km někdo nechce náhodou odvézt. Světe div se, ale nikdo nechtěl :-D... a ne že bych se divila :-D.
Nakonec se ale někdo našel a já vesele přidrandila na konec třetí hodiny - řečeno hodně ve zkratce.
...
Ve třídě neměl vyznamenání nikdo, jelikož to každýmu kazila minimálně jedna trojka, mně konkrétně trojka z matiky :-D.
Ve škole máme takovou odpornou věcičku / nástěnku, které se říká " Nejlepší studenti naší školy" ovšem nikdo o tom nemluví jinak než jako " Nástěnka šprtů ", tam jdou vždycky tři nejlepší studenti z každé třídy a jelikož jsem byla druhá s nejlepším vysvědčením, asi víte co přijde... a) ta chlubivá část, kdy o sobě každému říkám, že jsem druhá nejlepší ve třídě b) ta trapná část, kdy už to každýho otravuje a vsadím se, že se v mojí fotce na nástěnce objeví aspoň deset špendlíků, což je zvykem (lidi, tak mě nezklamte :-D)... :-D
...
No a to je asi všechno, další bezduchý článek, který tu jen zabírá místo :-D.


PS: aspoň že máme tenhle týden prázdniny... a už se nemůžu dočkat toho učení :/ :D
     free counters