Leden 2014

Pár obrázků z připravovaného komixu

30. ledna 2014 v 15:49 | Týna :)
No... celkem drsný :-D


více v c.č.


Srovnání Tomb raider na PC a PS:4

25. ledna 2014 v 22:19 | Týna :)
(Next generation - vlevo Pc, vpravo PS:4)

více v c.č.

Láska???

25. ledna 2014 v 21:49 | Týna :) |  Téma týdne
To jako fakt? Museli jste si zvolit zrovna tohle téma??? Ok ...:-D.
Co si já myslím je, že láska je v téhle době moc přeceňovaná, jestli se někoho dotknu, tak se omlouvám, ale zaživa nepochopím, jak se někdo v teen věku může zabít kvůli "lásce"??? A nechápu ani, když si někdo v šestnácti řekne: ,, Miluju tě." "Miluju tě" je dost silný slovní spojení, kterým se teď opravdu plýtvá ve velkym. Já si myslím, že tahle dvě slova byste měli říct někomu, s kým chcete strávit zbytek života. Ano, nikdo dopředu ve vztahu nevidí, takže nemůže vědět, jestli nedojde k nějakým rozepřím, kvůli kterým vztah "krachne". Ale i tak, podle mě, byste měli mít vážně jistotu, že to říkate tomu pravému/pravé. Pokud kluk řekne i v nějakym takovym věku ´miluju tě´, holka se na něj okamžitě upne a stane se na něm závislá, kluk pak uvidí jinou, "vyvinutější" a na tu předtim prostě už nezbyde čas. A tak se holce zboří celý vesmír, protože co by se stalo, kdyby přestalo svítit Slunce? Naše planeta by zemřela, a takhle to řeší i dotyčná, pokud má třeba slabší psychiku.
Ano, pokud je vám 15→ říká se, že jste prostě ve věku, kdy vás zajímají kluci nebo holky, tohle období přichází prostě jinak. Ano, stává se, že člověk se doopravdy zamiluje do nesprávné osoby, znám to z vlastní zkušenosti, pocit zamilovanosti tady popisovat nebudu, na to si každý musí přijít sám, jenže pokud se stanete na daném závislými, stojí vás to téměř všechno. A proto jsem se i já od svého "idola" odprostila, když vidim, že to nebude fungovat, tak to prostě nechám, ne? Nebudu si kazit celý život jedním člověkem, na světě je zhruba 7 miliard lidí (jestli ne, tak stačí, že jich je víc než 5?), takže se fakt kvůli jednomu člověku, s prominutím, nepodělám. Plus je tady pak takový to " On ani neví, že existuju, už nemá cenu dál žít.", tak tyhle lidi nepochopim, tak proč, sakra, za tím člověkem nezajdou a neřeknou mu to? Stát se může jako co? Pokud tě odmítne, prostě by vám to neklapalo a ty si najdeš někoho jiného, problém?
Možná sem budou chodit komentáře ve smyslu ´nevíš, co je to láska, nikdy jsi nebyla zamilovaná, jsi jen malá holka´, atd. Jestli se pletu, tak mě, prosím, opravte, ale odkdy se "vyspělost" (rozumějte psychická) měří v tom, kolik kluků už holka sbalila? To je další věc, kterou nechápu. Možná si říkáte, že jsem prostě a jen rigidní. Ano, to jsem, ale každý člověk se dokáže do někoho zamilovat. Ovšem myslím, že ta seriózní zamilovanost přichází prostě pozdějc, ne v době, kdy řikáte, kdo má jakej swag (panebože, jak já to slovo nenávidim, sranda by byla, kdyby uživatelé toho slova zjistili původ - Secretly We Are Gays).
Chtěla bych toho napsat ještě hodně, ale nemůžu, neskončilo by to.
Shrnuto a podtrženo: Láská je jeden velký otazník.

21 379 lidí!

23. ledna 2014 v 17:29 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Wooow, vůbec jsem si tohohle děsivýho čísla nevšimla, muselo to naskočit šíleně rychle :D.... A když si vezmu, jak jsem neaktivní,.. obdivuju lidi, kteří sem chodí :D...
Woooow :D

PS: inteligentní články už tady opravdu nečekejte :D

Tomb raider komix

23. ledna 2014 v 17:09 | Týna :) |  Časopis
No,... je to tak, bude Tomb raider komix :D. Nevím o tom ještě vůbec nic :D. Ale Gail Simone už zpracoval skvělý fanart, sledujte :D.

Můj blog slaví 4 roky!

12. ledna 2014 v 21:31 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Oprava,... slavil :D.
Blog jsem totiž založila 21.12.2009.
No,... nějak rychle to uběhlo, že? :D Já byla smířená s tím, že se můj blog dožije tří let (pro ty, kteří to zapomněli, 21.12.2012 měl bejt konec světa,... ale nebyl, takové zklamání, tolik jsem se těšila :D), ale zdá se, že smrad přežil :D. V roce 2013 se nestalo pro blog nic převratného, jen rapidně upadla aktivita, ale to už jsme tu měli před tím :D. Dokonce mi ani nepsal žádnej "admin sk", abych blog zrušila a nevyprávěl mi vtip o smradlavé ponožce :DDDDD (možná teď zírate trochu nechápavě, ale vážně se tady takovej """""admin"""" objevil a vyhrožoval, že jestli nezměnim dess, zruší mi blog :DDDD).... To jsem ale trochu odbočila :D.
Fakt to nějak letí,... co? :D
Blogovou historii sem psát nebudu, to už bych to sem psala počtvrté (ano, píšu ji každý rok a myslím, že jsem s tim fakt zajímavá :D).
Každopádně jsem si fakt nemyslela, že mi ten blog vydrží, už toooolikrát jsem ho chtěla zrušit :D, ale nezrušila jsem ho z jednoho důvodu, byla jsem mooooc líná :D.
....
Teď několikrát jsem přemýšlela o tom, že smažu staré články, protože každé písmeno v nich je tak stupidní,... že si to jistě domyslíte sami :D. Ne, nebudu je mazat, zůstanou tu jako upomínka mé blbosti! :P :D
Happy b-day....:D

Psychologie - aneb, co to vlastně je?

12. ledna 2014 v 20:43 | Týna :) |  Téma týdne
Psycho = duše
logos = věda
Věda, která se zabývá naukou o duši....

Klikněte pro celý článek, pokud chcete vidět můj osobní názor :-D.


Pár screenshotů z Dragon Age: Origins

11. ledna 2014 v 12:39 | Týna :) |  Dragon age - screeny
No, o prázdninách jsem nedělala téměř nic jiného, než že jsem pařila Dragon Age :D, k tomu jsem byla nachcípaná,... ale bylo to fajn :D.
Abych sem teda aspoň něco přidala, tak sem hodim pár screenů :D


     free counters