Červenec 2013

Tomb raider: Survivor is born,...trochu jinak :D

17. července 2013 v 14:09 | Týna :) |  Lara Obrázky
No, o inteligentní příspěvky bude teď na téhle stránce trochu nouze, takže sem přidávám aspoň něco, co mě docela pobavilo :).
Zdroj: Zellphie

Jak jsem byla na koncertě KISS

4. července 2013 v 19:09 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Zdravím, článek je sice trochu neaktuální, ale přece nejde, abych to sem nenapsala :D. 14.6.2013 jsem se na koncert KISS dostala podobně jako na koncert Metallicy (nicméně mé dojmy z obou koncertů jsou naprosto odlišné :D). Dostala jsem lístky jako dárek a tak co už, půjdu :D. Lístky jsem spolu s bratrem dostala k Vánocům a do června bylo v té době ještě dost času, to je pravda, jenže já si uvědomila, že jdu na KISS až 11.6. 2013 a velice mě to překvapilo :D. No nic, KISS jsem do té doby nijak moc ráda neměla, ovšem Paula Stanleyho jsem už tehdy ráda měla (spíš mi připadal srandovní :D), a tak jsem se chtěla namalovat jako on, abych na tom koncertě nevypadala jak blb (to už se mi stalo na Rammstein :D). Ovšem došlo k hádce s bratrem a Paula si vyhádal on (protože si ho prej "zamluvil" dřív :D), takže já šla chtě-nechtě za Erica Singera. Nalíčil mě brácha a já jeho a myslím, že ani jeden z nás tak blbě nevypadal :D. V pět odpoledne jsme odjížděli do O2 Arény, kde mělo vše ve 20:00 vypuknout. Do haly jsme se dostali bez problémů (to jsou věci :D), zašli jsme si na nějaké jídlo a poté se usadili (seděli jsme na tribuně naproti pódiu, takže celkem fajn). Zhruba ve 20:00 začala předkapela Bitch and chips, no, co k nim říct? Musela jsem se jim smát, zpěvák se stále snažil rozhulákat obecenstvo, ale nikdo nic nedělal, takže vypadal celkem vtipně :D. Co se týče hudby, nebylo to nic, co bych nutně musela stále poslouchat, ale nejhorší to taky nebylo. Předkapelu jsme tedy nějak přežili a potom měli přijít hlavní hvězdy večera-KISS se svou Monster show. Když bylo zahalekáno "Allright, Praha, you wanted the best,...." spadla opona a čtveřice KISS se spouštěla dolů na plošince za hlavou gigantického "pavouka", s desítkami světel na nohou a "Psycho circus" začal.
Nejvíce z celého koncertu na mě asi zapůsobil Paul. Ve Sparku jsem sice četla, že "byl hlavní brzdou večera" a "jeho Praha, Praha, Praha prupovídky byly otravné", ale to si já vůbec nemyslím. Naopak si myslím, že je dobře, že dokáže říct "Praha" bez toho "amerického R" a používat to a na to, kolik mu je, toho stále dokáže spoustu uzpívat a předvés. Byl velmi milý, je asi pravda, že nějaké jeho kecy ve stylu "We´ve been to Sweeden, we´ve been to Finland, we´ve been to Norway, we´ve been to Denmark, we´ve been to Germany, but tonight Praha is number 1!" asi vykládal všude (kromě toho Praha :D). Ale myslím, že ve spoustě států nemůže vykládat, že je jeho děda Čech, u nás to říkat můžel, protože to je pravda. Ať tak či tak, dokonale se dokázal bavit s publikem, vysedával například na konci pódia a pantomimicky se bavil s prvními řadami :). Co k samotnému koncertu? Celý probíhal hladce a Gene se ani při God of thunder nezasekl (škoda :D), mně osobně se nejvíce líbila písnička Love gun (kterou si teď pořád pouštím :D). Z koncertu jsem si odnesla úžasné zážitky a KISS nyní zbožňuju, opravdu je obdivuji, za to co dokáží a doufám, že se tady ještě objeví :)
     free counters