Červen 2013

Nástěnný kalendář s Larou Croft a Doppelganger

6. června 2013 v 17:59 | Týna :)
...si můžete vytisknout :). Nevím, jestli tiskne každému tiskárna A3 nebo A2, ale tohle ani na A4 nevypadá špatně :). Je to můj dárek pro vás za tu neaktivitu :D....Sice trochu pozdě, ale nevadí :D.


PS: je to v angličtině, ale jistě si to dokážete přeložit :-)

Lara Croft: Tomb raider pt.2

3. června 2013 v 13:50 | Týna :)
No,...možná si někdo z vás přečetl můj předchozí článek a pokud ne, ve zkratce tam říkám, jak je Tomb raider definitivně zkažen(o)(a)(:D), to byly mé první dojmy a zřejmě asi proto, že jsem byla asi dvě hodiny na jednom místě, kde se pouze a jen střílelo a já, jelikož jsem zvyklá na systém střílení v TR:U, jsem to prostě nemohla zvládnout. No a to mě štvalo :D. Tak jsem si to prostě někde musela vylít :D.
Mé dojmy se od té doby velmi změnily. Zjistila jsem, že jdou vylepšovat i skilly a ne pouze zbraně (říkají mi blesku...:D), takže potom ty boje jsou taky něco jinýho :D. Přes tu zakletou část jsem se dostala a teď "spravuju člun" :D a už se od toho nedokážu odtrhnout a těším se, co bude dál :D, takže asi takhle, no :D. Ten předchozí článek mazat nebudu, zůstane tu jako upomínka na mojí blbost :D.
Tak čau a doufám, že to tu zase trošku "zaktivuju" :D.

Lara Croft:Tomb raider

2. června 2013 v 15:10 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
K mým narozeninám dostala nejnovější hru Tomb raider, byla jsem maximálně natěšená, nekoukala jsem se totiž na žádná videa na yt, abych byla ještě více překvapená a musela na vše přicházet sama,...to mi vydrželo prvních dvacet minut hry, od té doby má radost ze hry kolmo sestupuje dolů, není to totiž nic jiného, než jen obyčejná střílečka, sem tam musíte do něčeho strčit, aby to rozbilo něco jiného a vám se otevřela další cesta k nepřátelům. Dokud Lara získávala zbraně, ještě to šlo, ale jakmile byl její arsenál kompletní, tak pouze a jen střílíte, střílíte a střílíte v klasickém režimu a pohledu, který máte v každé druhé obyčejné střílečce, kouzlo Tomb raider absolutně vyprchalo. Japonské destinace a krajina (na začátku) sice překrásná je, ale ani její rozmanitost tenhle kolaps nevyváží. Já vím, že bylo řečeno, že máme zapomenout vše, co o Laře víme, ale tohle je jen výsměch a dívka by se ani Lara jmenovat nemusela, protože jí ani v obličeji není vůbec podobná, je to jen vykrádání lidí na základě slavného jména. Hra nemá ani žádný příběh, dobrá, jde tam o přežití, ale podle mě to vůbec nenavazuje. Musím říct, že jakmile se "dostanete" pryč z tý japonské "budky", odkud zachráníte Sam a ostatní jsem si myslela, se střílet tolik nebude, OMYL! PIF, paf,...Takhle by se dala popsat celá hra, ještě jsem jí sice nedohrála, ale dokážu si to naprosto jasně představit. Je mi z tý hry absolutně na nic, dokonce jsem se z ní i rozbrečela, sice ne moc, ale pár slz mi vážně teklo, já si nemůžu pomoct, ale ta hra je zničená a doufám, že udělaj co nejdřív novou a vylepšej si reputaci, protože tohle je něco hroznýho...
     free counters