Březen 2013

Stone Rose-velmi talentovaná dívka

3. března 2013 v 11:09 | Týna :)
Ahoj, možná jí znáte, možná ne, její úmělecké jméno je Stone Rose. Opravdu dokonale zpívá a hraje na kytaru, už nahrála spoustu coverů a každý z nich je jedinečný, úžasný a něčím výjimečný :). To by bylo asi tak ve zkratce, prostě nevím, co mám psát, možná ještě, že je velmi milá a já věřím, že ona to dotáhne daleko.
Tenhle článek je dost zmatený, protože nevím, jak přesně se mám vyjádřit, dokončím tento článek jedním, z jejích nejnovějších coverů, tenhle je od T. Swift, kterou normálně neposlouchám, ale v podání SR to zní dokonale :).Její facebook: https://www.facebook.com/pages/StoneRose/146823872046205 (Pokus se vám její tvorba líbí, určitě jí dejte like na stránku :))

Tomb raider: Beneath the Ashes

2. března 2013 v 22:59 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
No, už je to dýl, co se u nás ve škole rozdávalo vysvědčení a já za to dostala odměnu, a to: Tomb raider: Beneath the ashes na xbox 360. Samozřejmě, že jsem se moc těšila, až si hru poprvé zahraju, jelikož si jí plánuju "koupit" už hodně dlouho-to samý bylo i u Lara´s shadow. Hra byla fajn, dohrála jsem jí za pár hodin, je fakt, že v nějakých částech jsem se dost zasekla, ale ne na dlouho. Jinak k misi samotné, hodně mi připomínala level England z TR: Legend-nevim, proč se tomu divim, když se to taky odehrává v Anglii, v nějakých částech je zase zřetelně poznat nějaký jiný level, například Thajsko z TR: Underworld. Některé hádanky velmi zapeklité, jiné vyřešené hned :). Nepřátele jsem kosila docela slušně. Je pravda, že rozsah nepřátel mohl být trochu obsáhlejší, to samé platí i u originality některých částí levelu. Co se týče oblečení, přibylo mi spoustu bikin (teda spíš Laře :D) a Grey shorts, classic raider a nevim co :D. Pokud bych hru měla hodnotit, bylo by to 8/10, myslím, že je to super :). Líbí se mi propletení Beneath the ashes a Lara´s shadow :). Mise LS se mi líbila víc, jediné, co bych vylepšila, by bylo prodloužení hry :D. Hrát za Doppie je fakt super :D.
Přikládám můj nový obrázek z XNA Lary :).
     free counters