Únor 2013

Notebook už funguje :D

25. února 2013 v 20:57 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Jo, je to tak :)). Notebook je úspěšně opraven a funguje líp, než kdykoliv předtím, hodně věcí se také povedlo zálohovat, takže to, co jsem chtěla, mám :). Tak už se snad můžete připravovat na nějaké normální články :).

PS: Byl v háji harddisk :D.

Mám v háji notebook

20. února 2013 v 11:35 | Týna :)
Ahoj, chci upozornit, že tenhle článek bude krátký, protože píšu z tabletu. Můj pekelný stroj, zvaný notebook, mi včera asi vypověděl službu. Nevím, jestli půjde opravit, v lepším případě se bude muset celej přeinstalovat (tzn. že přijdu kompletně o všechny data). A v tom horším přijdu o notebook kompetně. Takže nevim, jak dlouho bude trvat, než zase začnu přidávat normální články.

Další XNA Lara obrázky :).

18. února 2013 v 15:49 | Týna :) |  XNA

Larapcroft se mě ptala, jestli jde udělat, aby Lara našla artefakt, nějak jsem se o to pokusila a doufám, že jsem to pochopila správně :).
PS: ostatní obrázky v c.č.DG na pumě :D.

15. února 2013 v 15:19 | Týna :) |  XNA
Od té doby, co mi začala XNA Lara fungovat, nedělám skoro nic jinýho, než vymýšlim nějaký blbý a šílený pózy :D. Napadlo mě: Co takhle udělat, aby DG jela na pumě?, toho nápadu jsem se chytla a hned se pustila do "modelování", nejprve jsem je chtěla šoupnout do nějakého pumě přirozeného prostředí, ale když už jsem v tom, proč to neudělat trošku "jinak"? A tak se po chvíli DG s pumou proháněla po domě Lary :D.

Funguje mi XNA :D

15. února 2013 v 11:49 | Týna :) |  XNA
Super :D! Konečně se mi dnes podařilo rozchodit XNA Lara :D. První pokusy o jeho rozběhnutí probíhaly asi dva roky zpátky a postupně pokračovaly až do teď :D. Konečně :D!!! Samozřejmě, že hned jak jsem si podle návodů stáhla nějaké mody, jsem s Larou začala vymýšlet nejšílenější kreace :D. Mám tady obrázek mého prvního "dobrého" výtvoru :D. Tak já jdu zase zkoumat, jaký věcičky to umí :D.


PS: pózu DG jsem nevytvářela já, ta je stažená :D (jak bych to taky dokázala :D), moje je pouze k politováníhodná póza Lary :D.

Všechno nejlepší, Laro :)

14. února 2013 v 20:00 | Týna :)
Tak a je to tady, opět jsem nepřítomna víc jak měsíc a to slibuju, že se zlepšim :D. No prostě mám teď hodně věcí k řešení :D. No jsem tady, abych původní hrdince tohohle blogu-a mnoha dalších-popřála všechno nejlepší k jejím 45. narozeninám-ten čas ale letí :D, kdo by to do ní řekl?-, doufám, že tu s námi v podobě her zůstane ještě hodně dlouho a že do třetího filmu o TR neobsadí Megan Fox, ale navrhovanou Olivii Wilde nebo v poslední době hodně reálná Camilla Luddington :D. Taky doufám, že v mých rukou bude ve hrách trpět o poznání méně a nebude tak často pokusným králíkem mých šílených experimentů (tzn. Kolikrát se flákne do hlavy, než do tý lávy konečně dopadne? :D) :D. Tak asi tak :D.
PS: obrázek nevytvořem mnou-zdroj stránky ZDE
by: Tombraiderfreak
     free counters