Prosinec 2012

Within Temptation přejí veselé Vánoce

24. prosince 2012 v 17:59 | Týna :) |  Novinky
Sharon den Adel (zpěvačka Within Temptation) natočila videopřání k Vánocům :).
Marry christmas Within Temptation :)
Zhlédnout ho můžete ZDE :)

Veselé Vánoce :D.

24. prosince 2012 v 15:59 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Ano, i já přidávám na blog tuhle otřepanou frázi :D. No chtěla bych Vám popřát, abyste pod stromečkem našli to, co si přejete, hezké prožití dnešního dne a samozřejmě hodně štěstí a zdraví do příštího roku :). Přidávám obrázek obrázek :) (upraven mnou)
PS: DG to asi přehnala se svíčkama :D.

Můj blog slaví 3. narozeniny

21. prosince 2012 v 18:29 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Jo, už to tak je :). Už tři roky vám lezu na nervy se svýma otravnýma článkama :D. Po pravdě řečeno, jsem ráda, že jsem si blog dokázala udržet "tak" dlouho :). Nespočetněkrát jsem ho chtěla zrušit, ale vždycky se našla nová cesta a dobrý důvod, proč bych to neměla dělat. Jsem moc vděčná všem svým SB, nejvíce ale x00x díky 'Ti moc za všechno :), jsi skvělá :). Larapcroft je taky úžasná, byla bych ráda, kdybychom se někdy mohly poznat osobně, ale k tomu asi nedojde :).
Přesně 21.12.2009 jsem se rozhodla založit si tenhle blog, mé téma bylo jasné a jediné, Lara Croft. Koupila jsem si totiž TR: Anniversary a tahle hra mě moc zaujala, to nadšení sem tam slábne, ale má tuhé kořeny a vydrželo až do teď. Můj blog neměl sloužit k velké návštěvnosti, měl to být pouze jakýsi můj koutek, kde své poznatky a novinky posílám do éteru, ale časy se mění. Myslím, že každý bloger touží po vysoké návštěvnosti, i když by si to nikdy nepřiznal. Svého času jsem tím byla přímo "posedlá", naštěstí je ta doba pryč a svůj blog nemám pouze kvůli návštěvnosti :). Děkuji všem 19 878 lidem, kteří můj blog navštívili, těm, co přidali nějaký komentář, nebo si jen přečetli článek. Jsem velice ráda, že to tu s vámi mohu sdílet :).
Omlouvám se za tolik keců :D.
Oslavu dělat nebudu, protože a) nikdo by se nepřihlásil b) stejně bych na to zapomněla :D. Mou velkou triumfální oslavou měl být dnešní konec světa (:D), ale trošičku mě zklamali :D.
Tak doufám, že tu ještě jste ochotni číst mé divné články o ničem a budete to tu někdy navštěvovat :). Těším se na vás:)
Veselé Vánoce a šťastný nový rok :).

Nový Tomb raider trailer

20. prosince 2012 v 21:09 | Týna :) |  Videa Lara Croft
Odkaz jsem našla na fb :). Trailer se mi velice líbí a vypadá to záhadně, na druhou stranu nevim, jestli by to můj pekelnej stroj rozchodil :D.
(Až po vás budou chtít datum narození napište to takhle měsíc/den/rok, ale udělejte to tak, aby těm nezletilým "bylo" 18, jinak vás tam nepustí, myslim :D)
Trailer můžete zhlédnout ZDE

Lordi, nové masky?

17. prosince 2012 v 13:40 | Týna :) |  Novinky o Lordi
Jo, maj nový masky a plánujou turné a je stanovené datum vydání nové desky. Lordi napsali na svůj facebook a stránky
tohle:
Hello there! We have two new members, Mana and Hella. This is how we look now!
Our new studio album To Beast Or Not To Beast will be released on March 8, 2013. In the spring we will go on tour! Check out more info from our website. See you on tour!
(Ahoj! Máme dva nové členy, Mana(u) a Hella(u). Takhle nyní vypadáme!
Naše nové studiové album To beast or not to beast bude zveřejněno-vydáno 8. Března 2013. Na jaře budeme mít turné! Zjistěte více informací na našich webových stránkách http://www.lordi.fi . Uvidíme se na turné!)

Vypadají takhle:
Fotka: Hello there! We have two new members, Mana and Hella. This is how we look now! Our new studio album To Beast Or Not To Beast will be released on March 8, 2013. In the spring we will go on tour! Check out more info from our website. See you on tour!
(Mana je ta nad Mr. Lordim a Hella ta nalevo)

Těžko říct jestli tyhle změny vedou k dobrým věcem nebo moc ne...Osobně se mi nejvíc Lordi kostýmy líbily v The Arockalypse. Od té doby mi přijdou poněkud přehnané... Mr. Lordi to opět "trochu" přehnal se svými "platformamy :D", ale to mu nebudeme mít za zlé, když je tak malej :D (já o tom bej malá něco vim xD), jeho maska vypadá skoro úplně stejně jako v Deadache. Amen je klasika a taková kříženina BFB a Deadache. Ox... ten si myslim, že se moc nepovedl, já osobně bych to lépe nenavrhla, ale no..., víte co. "Trošičku" mu zkrátili (asi opilovali :D) rohy (oproti BFB) a teď je má jako nějakej čertíček :D. Hella mi připadá-xichtem, jako nějaká hororová panenka, to se povedlo, ale pasu dolu? Co to má za "svůdné" "kalhoty" :D ? A ta Mana nebo ten Mana, no, těžko říct, přijde mi to dost přehnaný, připomíná mi vránu :D, neptejte se proč, ještě když se podíváte na stránky, kde jsou celí. Tak uvidíme, jak se to vyvine. Já doufám, že celé album nebude tak...prostě jako Babez for breakfast. Na koncert bych si možná i zajela, kdyby sem přijeli, no tak tak nějak. Pokud zrovna nepatříte mezi jejich příznivce, tak radši nekomentujte :D.

Gangam style karate?

13. prosince 2012 v 17:49 | Týna :)
Každý tenhle fenomén zvaný Gangam style určitě zná. Obtloustlý Koreec tancující "prazvláštní (:D)" taneček, dobyl svět. Momentálně na něj existuje spousta parodií a coverů, ale originál je jen jeden. GS se stalo nejsledovanějším videem světa. Mně osobně ani tak nezaujala "hudba", ale videoklip. Přijde mi legrační :).
No, ať už Gangam style a jeho stvořitele jménem PSY máte nebo nemáte rádi, znáte nebo neznáte, mám tu vtipný video :D. O čem v něm jde jistě nemusím vysvětlovat, protože to žádný děj skoro nemá :D. Škoda, že jsme se na karate takovouhle vychytávku nikdy neučili :D.
Taková podpáskovka :D

Po dlouhé době zase nějaké animace :)

12. prosince 2012 v 22:49 | Týna :) |  animace
Řečeno ve zkratce: Nudila jsem se, i když toho mám podivně hodně na práci :D. Ale znáte to, jakmile se máte učit, je i ta bílá prázdná stěna zajímavější :D, no a takhle je to u mě. Proto vznikly tyhle dvě animace, photoscape nechtěl spolupracovat a celkově mě to štvalo :D, tak to podle toho taky vypadá xD.
1. S kým→Alice a Jasper
Film →Zatmění
2. S kým→Sheldon Lee Cooper a jeho kočky :D
Seriál →The big bang theory

Julia Dietze-avatary

12. prosince 2012 v 18:39 | Týna :) |  avatary
Opět jsem zkusila nějaké avatary a je poznat, že je to fakt dlouho, co jsem je dělala naposled :D. Jsou opravdu jednoduchý :).
S kým →Julia Dietze
Počet→5
Film →Iron Sky
No, tak asi tak :D.
PS: Iron sky je dost zajímavej film, ale jak pro koho, mně se líbí hodně :).

Všechno nejlepší, Larapcroft :)

10. prosince 2012 v 13:39 | Týna :) |  diplomy
Takže všechno nejlepší majitelce blogu Larapcroft.blog.cz :). Jsem ráda, že jsem tě přes blogový svět mohla poznat. Vždy ráda uvítávám všechny nové články a aktuality, kterými tvůj blog doslova přetéká. Připadáš mi jako velice fajn holka a jsem ráda, že jsi moje blogová kamarádka :). Tak všechno nej a ať je tu tvůj blog ještě hodně dlouho :). Přeju ti, ať si hezky užiješ oslavu a dostaneš to, co si přeješ :). VŠECHNO NEJ :)

Snow, snow everywhere :D pt. 2

9. prosince 2012 v 16:09 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Takže, zhruba před 10-ti minutami jsem běhala venku a snažila se vyfotit zasněženou zahradu. Je to jenom pár fotek :). Ale vítr je tam fakt strašnej :D.
     free counters