Listopad 2012

Nakreslená Simone Simons

9. listopadu 2012 v 15:59 | Týna :) |  moje kresby
Ahoj, opět do této rubriky přibývá nová kresba a obětí se stala Simone Simons (zpěvačka Epicy). Ta kresba vznikla z hecu (dlouhej příběh :D) a a ještě k tomu je odfláklá, žádný detaily, nic :D. Ale snad v tom aspoň základní rysy poznáte :).
ehm, v reálu to vypadá mnohem líp :D.

Že by?

5. listopadu 2012 v 11:19 | Týna :) |  Novinky
Muhehe :D, že by té dnešní zvrácené společnosti začalo docházet, že pravá hudba nei 1D, JB, atd.. :D? Ráda chodím na karaoketexty.cz, abych si zakrákala a ujistila samu sebe, jak "nádherně" zpívám :D. Na úvodní stránce máte vždy seznam "nejlepších" písniček této stránky a najednou jsou tady mezi těma hudlařema i Within temptation a na druhém místě :D. A s písní Sinéad, není to bůhví jak tvrdá písnička, ale jde o princip :D.

A je to tu :D!

5. listopadu 2012 v 8:39 | Týna :)
Ptáte se co? No za a) za říjen jsem napsala rekordních 12 článků :D, v porovnání s ostánimi je to docela dobrý :D (září-1, Srpen-4, Červenec-5, červem-1, květen-7, duben-3 :D), ale to hlavnější, že se něco událo poprvé v mé historii. Konečně jsem po devíti letech docházení do školy poprvé zaspala :D. Nedělám si srandu, do teď jsem nezaspala :D. Může za to zrádný budík xD, buzení jsem měla nastavené na 6:00 (zvoní každých 15 minut od prvního zvonění), budík jsem tedy típla a vesele si chrundila do 6:15, opět jsem budík zabila a pokračovala do 6:30. To jsem si bohužel jenom myslela. Přesně v půl do pokoje vletěl bratr jak atomová bomba do salátu a ptal se mě, kolik je hodin. Ještě dezorientovaná jsem se koukla na mobil a ejhle! 6:30, tak co řeší? Jenomže mi řekl, ať se podívám pořádně a vážně, 7:30 :D (autobus jede v 7:15 a škola nám začíná v 7:45). Poté co máma obvolala několik známých( máma pracuje od 4:15 šedesát km od nás), aby nás odvezlo a nikdo nemohl tu teď v poklidu sedím :D. No, tak tu máme jeden článek o ničem :D.Takže zhruba tak nějak :D, ne že bych tu písničku nenáviděla (Sonne nikdy :D), ale už asi nemá takovej efekt :D
obrázka jsou z Deviant art :)
     free counters