Říjen 2012

Filmy s Angelinou Jolie

29. října 2012 v 14:19 | Týna :) |  Filmy s Angie
Název-rok-role
Looking to get out-1982-Tosh
Cyborg 2-1993-Casella "Cash" Reeseová
Without evidence-1995-Jodie Swearingen
Hackers-1995-Kate "Acid Burn" Libbyová
Love is all there is-1996-Gina Malacici
Mojave moon-1996-Eleanor "Elie" Rigbyová
Foxfire-1996-Margret "Legs" Sadovsky
True women-1997-Georgia Virginia Lawshe Woodsová
George Wallace-1997-Cornelia Wallaceová
Playing good-1997-Claire
Gia-1998-Gia Carangi
Hell´s kitchen-1998-Gloria McNeary
Playing by heart-1998-Joan
Pushing tin-1999-Mary Bellová
Bone collector-1999-Amelia Donaghyová
Girl, Interuppted-1999-Lisa Roweová
Gone in 60 seconds-2000-Sara "Sway" Waylandová
Lara Croft: Tomb raider-2001-Lara Croft
Original sin-2001-Julia Russellová/Bonny Castleová
Life or something like it-2002-Lanie Kerriganová
Lara Croft Tomb raider: The cradle of life-2003-Lara Croft
Beyond borders-2003-Sarah Jordanová
Taking lives-2004-Illeana Scottová
Shark tale-2004-Lola
Sky captain and the world of tomorrow-2004-Francesca "Franky" Cooková
Alexander-2004-Olympias
Mr. & Mrs. Smith-2005-Jane Smithová
The good Shepherd-2006-Margaret "Clover" Russellová
A mighty heart-2007-Mariane Pearlová
Beowulf-2007-Grendelova matka
Kung fu panda-2008-Tygřice
Wanted-2008-Fox
Changeling-2008-Christine Coolinsová
Salt-2010-Evelyn Salt
The tourist-2010-Elise Clifton-Wardová
Kung fu panda 2-2011-Tygřice
Maleficent-2014-Maleficent

No, slušnej seznam :DTomb raider a Spongebob "komiks" :D

29. října 2012 v 13:30 | Týna :) |  Zajímavosti
Proč je komiks v úvozovkách? Protože si sama nejsem jistá jak to nazvat a tak jsem tam napsala komiks :D. Myslím, že je velice výstižný, pro nás, Tomb raider fanoušky :D.
Našla jsem ho na facebooku: Lara Croft Univers

Mein Herz brennt cover :)

27. října 2012 v 13:10 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Ahoj, jsme zpět s dalším coverem a tentokrát je to Mein Herz brennt opět od Rammstein :). S výsledkem jsem spokojená na to, že jsme to trénovali jenom dvě hodiny :D. V nějakých částech vypadává zvuk, je to kvůli těm efektům a objevilo se to až ve finální verzi a bohužel s tím nešlo nic moc dělat :(. No doufám, že to trochu přehlédnete :).

Tomb raider v The sims 2

24. října 2012 v 16:59 | Týna :) |  Videa Lara Croft
Super video :)

Olivia Wilde jako Lara Croft

24. října 2012 v 16:09 | Týna :) |  Zajímavosti
Svět již dávno obletěla zpráva, že Angelina Jolie si v dalším díle Tomb raider archeoložku nezahraje. Její náhradnicí měla podle všeho být Megan Fox-osobně by se mi tam Megan opravdu nelíbila. Čím dál častěji se ale ozývají zprávy, že novou Larou Croft nebude Megan Fox ani Angelina Jolie, nýbrž Olivia Wilde. Olivii moc neznám, ale určitě se mi na místo Lary hodí mnohem víc než Megan. Kdo slavnou archeoložku nakonec zahraje, ukáže čas. Ale našla jsem fanart (ale trochu to vypadá jak oficiální, tak těžko říct :)), kde je Olivia Wilde jako Lara Croft, myslím, že by jí to slušelo :).

Officiální cover Tomb raider 9 :D

24. října 2012 v 15:59 | Týna :) |  Zajímavosti
Ahoj, objevil se oficiální cover "TOMB RAIDER 9". Podle mě se jim velice povedl :). Máte zde i datum vydání :), tak co, těšíte se? Já jo, ale mám strach, aby to můj kompík rozchodil :D.
Zdroj zprávy a obrázku: Tomb raider /Lara Croft global, odkaz facebooku zde

Pohroma ve Finsku v mojí podobě :D.-part1

23. října 2012 v 15:10 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Supeeeeer, zhruba po dvou měsících návratu z Finska sem konečně dám nějaké fotky a napíšu zážitky *pauza pro aplaus* (:D :D :D). Jelikož blbne zobrazování fotek, tak je to trošku hejblý, ale vy si určitě poradíte :)
Den 1.: Odjezd
Náše výprava začala 18. srpna, kdy jsme se vydali k zájezdovému autobusu (nutno podotknout, že jsme vstávali opravdu brzo a jelikož já jsem si balila asi kolem 2:00 ráno 18. srpna, vstávat se mi opravdu nechtělo :D). Jako další velice "pozitivní" věc se ukázali uprchlí psi, ráno je mámin přítel pouštěl na zahradě, na chvilku odešel a frnk a byli pryč, nutno podotknout, že jsem se do autobusu opravdu netěšila. Přijeli jsme na místo srazu a čekali jsme, za chvíli přijel autobus, tak jsme se k němu začali šikovat, chvilku nám trvalo, než jsme zjistili, že je německý, naštěstí jsme do něj nenastoupili :D. Za chvíli přijel opravdu "výstavní" autobus společnosti a "Reise, reise" do Finska :D. Nejdřív ale na další místo srazu. V Praze nastoupila většina zájezdu, mezi nimi bylo zhruba 5+ metalistek (:D) a také jeden velice zvláštní pán. Jak jsme se později dozvěděli, zřejmě byl autista, v té chvíli jsme to ale nevěděli. Vedle něj se posadila paní, která k němu byla přidělena. Okamžitě s ní navázal konverzaci, chvíli mu paní odpovídala, ale když pak došel k tomu co měl v roce 1980 k obědu, přestala ho vnímat a pokoušela se usnout. Když pak zkoušel i něco na mámu, okamžitě jsem začala o Braniborské bráně, jelikož jsme se blížili k Berlínu. Průvodce nám pustil nějaký pořad a tak jsme jen chvíli jeli a koukali. Kousek po Berlínském okruhu jsme měli krátkou pauzu na benzínce, jen tak pro info: německé a české benzínky se absolutně nedají srovnávat, nikdy bych nevěřila, že na benzínce může být i čisto :D. Dokoupila jsem si tam sluneční brýle a po neúspěšném vyhlížení Rammsteinů (:D) jsme šli do autobusu.
*le já u autobusu :D (jsem tam jak krypl x'D)

*le "veselá kráva" v Německu :D
ostatní dny najdete v c.č. :)

Novej dess

22. října 2012 v 14:53 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Ahoj, konečně mám opět novej dess, vlastní výroby (to se dímy mému antitalentu na grafiku pozná :D). Dess před tím se mi moc nelíbil a byl tu ze stejného důvodu jako je ten nynější-pořebovala jsem změnu. Prostě jsem našla pár obrázků smíchala je do sebe a vyšlo z toho to, co můžete vidět. Dess je asi pouze přechodný, chci se dokopat k nějakému pořádnému :D. Ale větší problém je ten dess nastavit-věřte mi, že tohle před nastavením taky vypadalo mnohem líp :D.
No tak to tady máte :). Můžete na něm najít Rammstein, Alisson Carroll a Laru s DG, trošku jsem to tam přehnala, ale snad tady nebude strašit dlouho :D.
(ilustrační video :D)
Dess zabral tak + - 10 minut xD.

Naše další videa :)

20. října 2012 v 12:49 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
S naší "kapelou" :D jsme nahráli další covery od Rammstein. Jeden je zase SONNE (druhá verze-s dalším kytaristou, chystáme ještě jednu, komplet :)) a druhý je DU RIECHST SO GUT, no tak tam hraju všechno naprosto blbě (skoro-kromě refrénu :D). Text nám taky nějak moc nevyšel :D. No nevadí, jestli chcete, můžete se na to podívat :).
Rammstein Sonne první verze

ostatní videa v celém článku:

Sonne cover (já a brácha :))

17. října 2012 v 18:19 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Konečně! Konečně jsme s mým bráchou po tolika hádkách nahráli první písničku :D a je to Sonne od Rammstein. Není to úplně podle studiové nahrávky, ale spíš podle verze, kterou zahráli na Rock am ring. Doteď nechápu, proč jsem se tam pokoušela zpívat? Zní to strašně a navíc huhlám :D, příště už zpěv přenechám jenom bráchovi a já se od mikrofonu budu držet dál :D. Ve videu můžete najít dokonce několik mých klávesáckých přeťuků a pár přeřeků, ale není to tak strašné, jak jsme si mysleli :D.

PS: tohle video tady bylo už dřív, ale nějak nefakčí, tak ho sem dávám znova :)
     free counters