Srpen 2012

Anya-new look :)

28. srpna 2012 v 14:59 | Týna :) |  ostatní

Ahoj, jsem zpátky z Finska, článek sem hodim pak.
Tak trochu jsem opět experimentovala s photoshopem texmodem a TR:L, ale hlavně s Anyou :). Místo černošky jsem z ní udělala jakousi blondýnu. Docela se mi tam změna líbí, vypadá úplně jinak, ale patlala jsem se s tim docela dlouho, i když to tak nemusí vypadat. No pokud by někdo takovouhle Anyu chtěl taky, napište mi email na tynka.slepickova@seznam.cz a já vám pošlu odkaz ke stažení, protože přímo soubor mi prostě poslat nejde.
Fotky v c.č.

Blbnutí o prázdninách :D

17. srpna 2012 v 21:50 | Týna :)
Takže o prázdninách dělá člověk spoustu šílených věcí, já například s mým příbuzenstvem natáčím(e) amatérský filmy :D. Vždycky to ale skončí po chvilce, protože se prostě neshodneme :)), takže to kupodivu teďka vyšlo :D. Nutno podotknout, že tam neni scénář, ale je to dělaný jen tak pro zábavu :). Můj bratranec-vrchní "režisér" :D na ten náš nejnovější "trhák" udělal takovou upoutávku, takže se na ní můžete kouknout :)
PS: Já jsem to ječící a to utíkající na konci :D, to úplně na začátku je brácha, to na zemi bratranec a zbytek jsou sestřenice :)

Tarja má dnes narozeniny+další zpráva

17. srpna 2012 v 4:21 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Ahoj, muhehe, hezky se mi tu ponocuje xD. Tarja Turunen-bývalá zpěvačka Nightwish-má dnes narozeniny, je jí 35. Takže Tarjo všechno nej a ať jsi pořád tak super :).
Tak to by bylo, ale to, co vám chci říct, je úplně něco jiného. Už zítra jedu do Finska a budu tam na 8. dní, takže mě tady neuvidíte. Těším se tam, ale bojím se cesty :D. No ale na druhou stranu bych tam mohla potkat Lordi, Nightwish, atd... Tak si užívejte zbytek prázdnin a já doufám, že se tady zase v nejbližší době ukážu :). Zatím Näkemiin.

PS: tenhle článek je trochu chaotický, nedivte se mi :D.

Pár slov...

3. srpna 2012 v 8:39 | Týna :) |  Awa
Ahoj, vím, že jsem na blog psala už opravdu hodně omluv. Ale ráda bych vám připoměla, že blogování opravdu není povinnost! Své sb navštěvuji tak často, jak můžu, to mi věřte.
Už asi tři roky nebo dva jsem přímo toužila po Lara´s shadow, je to jenom na xbox a ten jsem jaksi postrádala :D. Ale pak jsme ho s bráchou dostali k Vánocům. Super :-). A teď jsem dostala k svátku Lara´s shadow! Je to naprosto úžasný, už jsem to vyhrála 3x :D. A mám v plánů to hrát zase a zase :D :D :D. Akorát mě štve, že je to tak krátký :D.
A zpráva, která mě totálně naštvala. Jak možná víte, poslouchám Lordi, ale teď si tím sama nejsem zas tak jistá... Awa opustila Lordi! Důvod byl prej, že chtěla trávit víc času s rodinou, což je podle mě hodně blbej důvod. Bez masky je vyfocená akorát párkrát, takže si může klidně štrádovat po ulici a nelítaj kolem ní žádný paparazzi. Lordi plánovali vydat nové album, mají nového bubeníka, Otus nedávno umřel a mohla si to nechat až po turné, tohle byla podle mě docela podpásovka. No ale Lordi jdou podle mě celkově docela do háje, jak s přístupem, tak s hudbou. A jestli odejde s každym novym albem někdo, příště bude na řadě Amen a vykašlu se na ně úplně. A připadá mi, že se na ně Mr. Lordi tak nějak "vyvyšuje". Proto mám ráda R+, jsou k sobě loajální, hrajou-jako takový-18 let pořád ve stejný sestavě+znali se ještě hodně dlouho předtim. Lordi se seznámili na koncertě KISS před 15-ti lety (první OFICIÁLNÍ album nahráli v roce 2002-Get heavy) a lidi tam prochází a odchází, jak se jim zachce, trochu trapné, ne?
     free counters