Červenec 2012

Omluva

29. července 2012 v 9:59 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Ahoj, takže možná jste si všimli, že jsem tu dlouho nebyla. Tenhle týden (od minulé soboty do teď) jsem byla na dovolené v Orlických horách, bylo to fajn :). Každopádně se omlouvám, že jsem to nenapsala, ale nebyl čas a pak jsem na to tak nějak zapomněla.... Jinak doufám, že si užíváte prázdniny :).

Moje dvě kresby z Dragon Age

5. července 2012 v 19:19 | Týna :) |  moje kresby
Takže, aby to tu nezůstalo zaso úplně neaktivní, přidám sem svoje kresby. Vznikly už asi minulej rok, nebo kdy, to si nepamatuju. A jsou to Morrigan a Merrill z Dragon Age, přidávala jsem je sice na svůj blog o DA, ale přidám je i sem. Tak doufám, že se vám to snad bude líbit :-).
Merrill
Morrigan

Nový dess

5. července 2012 v 17:49 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Jo, já vim, vypadá strašně, ale hlavním důvodem změny bylo, že se mi ten předešlý okoukal. A takhle divně tenhle vypadá taky protože a) neumim nastavovat dessy, takže musim udělat něco jednoduchýho b) neměla jsem nápad. Obrázky jsem ořezávala sama a ani to neni bůhví co. Takže tady teď bude strašit tahle hrůza, ale vypadne, hned co se mi povede vytvořit nějakej normálnější :-). Prosím vás, přetrpte to chvilku, opravdu se budu snažit vytvořit něco koukatelnýho xD.

Doppelganger si hraje :-).

5. července 2012 v 11:39 | Týna :)
Na googlu jsem se závistivě koukla na screeny z Lara´s shadow a našla jsem velice zajímavý obrázek :-). DG si tam "hraje" s Larou Croft, chudák Lara...No koukněte se :-).

Prázdniny

2. července 2012 v 8:29 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Ahoj, hned v úvodu článku bych se chtěla omluvit za svojí nepřítomnost. Jednak to nestíhám a za druhé na blogování moc nemám chuť...Ich habe keine lust(písnička od rammstein)...,takhle by se to dalo popsat.
Tyhle prázdniny byly první, na které jsem se netěšila. Takže začnu vysvědčením. Měla jsem čtyři dvojky a jednu blbou trojku, jinak jedničky. Ale ten trojec mě štve úplně šíleně. Ale můžu si za to asi sama, zvorala jsem čtvrtletku, kdybych jí napsala na jedničku nebo na dvojku, tak tu dvojku mám. Jenomže dvakrát mi tam chyběla půlka bodu (příklady jsem měla napsané dobře, jenomže jsem zazmatkovala) a ještě jsem měla špatně jedno cvičení, které bych teď věděla úplně bez problémů. Pak jsem si ještě oproti minulém pololetí zhoršila zemák a příroďák, českou republiku, její hospodářství atd. mi prostě nejde a moc mě nezajímá. Naproti tomu v minulém pololetí jsem Evropu úplně hltala, zvláště skandinávii. A příroďák,
nejdou mi všechny ty soustavy a fakt mě nezajímá z čeho se skládá stolice...Takže o vysvědčení by to bylo asi vše. Jedinným plusem je akorát to, že jelikož jsem v osmičce, tak příští rok budu patřit mezi nejstarší na škole a deváťáci (ti, co teď odešli) mi přestanou nadávat.
A proč se na prázdniny netěším? Takže mám jeden svůj osobní důvod, který se mi tady nechce zveřejňovat :-). A za druhé to jsou moje poslední normální prázdniny, budu si totiž muset vybírat, na jakou školu půjdu...
Na prázdniny jsem se ale těšila pouze z jednoho důvodu a tím důvodem je: Finsko! Konečně strávím pár dní v zemi, kterou obdivuji a plusem je to, že se tam jede přes Německo...Muhaha :-).
Takže tímhle bych asi svůj článek zakončila, ještě se chci ,,pochlubit", protože jsem zvládla další zkoušky na karate, tentokrát na zelený pásek (žádný, bílý, žlutý, zelený, fialový, hnědý). Příští rok už ale na karate chodit nebudu, protože bych to nestíhala.
Tak a jak jste se měli vy? Co plánujete? :-)
     free counters