Květen 2012

Sacred ashes-animace

20. května 2012 v 19:19 | Týna :) |  animace
Takže jsem se po delší době pokusila o další animace. Tentokrát jsou ze hry Dragon Age a z traileru Sacred ashes. Tak doufám, že se vám budou líbit :-).
Počet→6
S kým→Dragon Age (sacred ashes)
Spokojenost→Docela jo :-)

Lařin sen :-).

20. května 2012 v 16:50 | Týna :) |  Videa Lara Croft
Není tady těch snů trošku moc? Ne, neni :-). Při hledání nekonkrétního videa na youtube jsem našla tohle video :D. Je hustý, koukněte se až do konce :-).
A jaké ponaučení z toho plyne? Nikdy nejezte Natle sušenky xD.

Lara Croft: Reborn

20. května 2012 v 10:40 | Týna :) |  kalhoty
Ahoj, takže jsem se opět pokoušela vytvořit něco do Lařina šatníku. Ale je to už delší doba :-). Tentokrát mělo jít o ztvárnění outfitu z TR: Reborn, asi proto se to tak jmenuje. Patlala jsem se s tím opravdu hodně a budu ráda za vaše názory. Možná vám bude místy připadat nedodělaný, ale já se snažila jak to jen šlo :-).Ps: S tou krví jsem to možná "malinko" přehnala :D. Asi by vykrvácela, ale to je detail ;-)
Více screenů v c.č.

My funny dream

19. května 2012 v 14:10 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Už jednou jsem tu psala o svém snu a mělo to název "My evil dream". Takže proč jsem nedat také "My funny dream", že? Tenhle sen se mi zdál cca před 14-ti dnama, ale stále si ho pamatuju, jakoby by to bylo dnes.

zdroj neupraveného obrázku
Více v c.č.

Christoph "Doom" Schneider měl 11.5. narozeniny.

18. května 2012 v 22:10 | Týna :)
Pokud byste nevěděli, kdo to je, jakože asi ne, je to bubeník německé skupiny Rammstein. Přeju mu všechno nejlepší (i když trochu opožděně), hodně kreativity, nápady na super písničky a ať ještě hodně dlouho vydrží hrát. Pro informaci nyní mu je 46.

PS: Sorry, že to sem dávám tak pozdě, měla jsem to připravený dřív, ale nějak jsem na to zapomněla :D.

Chameleon trochu jinak :-).

18. května 2012 v 17:40 | Týna :)
Aby to tady jentak nestálo dám sem docela zajímavý obrázek, myslím, že jsem ho našla někde na facebooku. Ale je to opravdu zajímavý :D. Ta holka je vážně chameleon, dávám to sem asi nejvíc kvůli Angelině Jolie, ale pokud si tam najdete nějakou svou oblíbenou celebritu, můžete jí také zhodnotit :-).

Jak jsem byla na Metallice.

11. května 2012 v 16:20 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Ahoj :-), hned v úvodu článku se vám omlouvám za neaktivitu, ale doufám, že mě chápete :-).

Ano 7.5.2012 jsem navštívila koncert Metallicy. Nešla jsem tam sama od sebe (ani bych nešla), ale brácha (jim fandí) dostal lístek k narozeninám a tak rovnou koupil lístek k narozeninám i mně. Nutno podotknout, že po zjištění, že na Metallicu jdu, jsem se netvářila zrovna nadšeně. Prostě se mi moc nelíbí jejich styl hudby (nevím, kdy vznikli, ale když napíšu 80. léta, chápete mě :-)?), ne, že bych poslouchala ty moderní "songy", co teď letí (no to vůůůůůůůůůůůbec), ale líbí se mi rock, metal, hardrock,.....z mně bližší doby.
Proto jsem se xichtila jak kakabus a každému jsem nabízela, ať tam jde místo mě, vezme si paruku, zmenší se a je to :-). Kupodivu :D to nikdo nechtěl podstoupit, a tak jsem se na Metallicu nakonec vydala. Nejdříve jsme jeli metrem a pak tramvají, v metře byla docela zajímavá konverzace xD. Paní naproti mně, blondýna (na blondýny nijak nenarážím, sama nechápu, proč jsou akorát vtipy o blondýnách, i moje nej kámoška je blondýna, ale tahle byla ukázková :D: solárko (asi xD), platinová kebule, tuna make-upu....). Konverzaci, kterou vedla s jejím spolusedícím jsem nevěnovala pozornost, ale rozhodně se nenechala přeslechnout :D. Největší sranda bylo když prohlásila: A víš co nemám ráda? Když si dám třeba po sladkém kafi sladký zákusek, to je moc kalorické, buď jedno nebo nic, ale ani omylem oboje (a ten její přednes :D).
První (respektive druhá) etapa cesty byla za námi a teď nás čekala tramvaj, tu jsme málem nestihli a byli jsme tam narvaní jak sardinky, v průběhu cesty sev tramvaji objevovalo stále více a více metalistů. A když jsme vystoupili, celý průvod šel jedním směrem a mám dojem, že se jedno malé dítě rozplakalo :D. A tak jsme skončili u stadionu Slávie.
Všude se řinuly davy lidí a vypadalo to, že nikde nemají konec, provoz řídila policie a byla hlava na hlavě. Pak se stadion otevřel a my jsme vešli dovnitř (ještě předtím mi ale stihla nějaká ženská do ruky narvat nějaký letáček na jakýsi festival), chvíli jsme stáli a čučeli a pak zamířili pro občerstvení (já jsem nechtěla, ale jelikož tam byl ještě táta, brácha, tátův kamarád a jeho synovec, neměla jsem moc šancí na úspěch. Hranolky byly poněkud studené a jak prohlásil Luboš (synovec tátova kamaráda): Ani hranolky v troubě ohřát neuměj, brigádníci. A za všechno, co se mu nelíbilo házel "brigádníci" :D. Když jsme se najedli zamířili jsme k našim místům na tribuně, usadili jsme se, já si dala sluchátka do uší a chvilku poslouchala Rammstein. Pak jsem ale ztrhla pozornost na jakého si dole na ploše válícího se opilce, který začal tancovat a ještě skákat. Po nějaké té době začala první předkapela: Goira. Nevím, jestli se to někomu líbilo, ale mně teda ne. Jednak ozvučení bylo příšerný, zpěv se utápěl a byly slyšet akorát kopáky a celkově mi moc nesedli. Skončili a já si dala opět sluchátka do uší. Pak se objevilo něco docela vtipného. Nad hlavami fanoušků se objevil nafukovací míč (červeno-žluto-modrý na stadiónu Slávie-víte, co myslim :D) a začali si s ním pinkat v jednu chvíli se míč dostal i na pódium. Záhy na to začala druhá předkapela: Machine head, mám o nich stejné mínění, jako o té první.
A už měla přijít na řadu hlavní hvězda večera: Metallica! Ve fanoušcích to vřelo a co chvíli skandovali jejich jméno. Mně bylo všechno fuk a opět sluchátka v uších :D. Když na pódium vstoupila Metallica, zrovna mi hrálo Du riechst so gut, otráveně jsem to vypla a sledovala scénu. Fanoušci šíleli. A najednou se objevil opět míč, druhý a stejný a i na stage se dostal xD. Nothing else matters se mi sice líbilo, ale mám dojem, že jsem usnula. Písničky se mi některé částečně líbily, ale většinou jsem jen tupě zírala. Ozvučení docela ušlo. No pak zahráli tři přídavky s lasery (ty byly hustý xD) a šlus. Odcházela jsem z koncertu bez změny názoru, narozdíl od koncertu Rammstein. Pak už jsme se jen vyskytovali v tramvaji a metru a já jsem šla hned po koncertu spát :D.
(ukázka-Unforgiven)
Pokud jste to přečetli celé, gratuluji :D
     free counters