Duben 2012

Angelina Jolie a Brad Pitt se konečně zasnoubili :-).

23. dubna 2012 v 14:49 | Týna :) |  Angelina Jolie
Není to sice zas tak nová novinka (hezky řečeno :D). Ale Angelina Jolie se zasnoubili, chtěla jsem to sem dát dřív, ale pokaždé jsem se řídila svým oblíbeným heslem: Co nemusíš udělat dnes, odkládej na zítřek (a opakovala jsem si ho několik dní za sebou :D). Tak vám tu přináším ten článek :-).

Brad Pitt(48) a Angelina Jolie (36) se po osmiletém vztahu konečně zasnoubili a plánují svatbu. Slavný pár zatím mlčí, zasnoubení prozradil známý klenotník, který pro Angelinu navrhl zásnubní prsten. "Ano, mohu potvrdit, že Robert Procop skutečně navrhl, ve spolupráci s Bradem Pittem, zásnubní prsten pro Angelinu Jolie," prozradil klenotníkův mluvčí.


"Brad měl ohledně prstenu konkrétní vizi, kterou během naší, téměř roční, spolupráce uskutečňoval. Chtěl, aby byl každý aspekt prstenu perfektní, takže jsem hledal diamant v nejlepší kvalitě. Ten jsem nařezal přesně na takovou velikost, aby seděl na Angelininu ruku," upřesnil klenotník Procop.
Zprávu už potvrdil i mluvčí Brada Pitta. "Ano je to tak. Je to slib do budoucna a jejich děti se velmi radují. V tuto chvíli ještě není stanoveno datum," řekla dnes agentuře Reuters Pittova mluvčí Cynthia Pettová-Danteová.
Brad a Angelina mají šest dětí. Spolu mají Shiloh Nouvel (5) a dvojčata Vivienne Marcheline a Knoxe Leona (3). Paxe (8), Maddoxe (10) a Zaharu (7), adoptovali.

A když už jsem v tom, dám sem ještě jeden článek a ten je o Angelinině zásnubním prstenu :-).

Zasnoubení Angeliny Jolie (36) a Brada Pitta (48) po osmi letech soužití a šesti společných potomcích potěšilo mnoho lidí, ale právě jejich děti mají z nastávající svatby rodičů, kteří se svazku dlouho bránili, radost největší. O víkendu se navíc Angelina v Hollywoodu pochlubila prstenem, který jí Brad k této výjimečné události věnoval. Na návrhu diamantového skvostu se navíc sám velkou měrou podílel.

Zahraniční média spekulují, že prsten s obrovským diamantem má hodnotu 250 000 až 1 000 000 dolarů (4,75 - 19 miliónů korun). Brad na něm spolupracoval se slavným klenotníkem Robertem Procopem téměř rok a měl jasnou představu o tom, jak má vypadat. Společně pak vytvořili unikátní prsten z obrovského diamantu nejvyšší kvality, který velikostně a tvarově nejvíce pasoval na Angeliny drobnou ručku.
Zdroj opět www.super.cz
Jinak ještě jsem se dočetla, že na oslavu zasnoubení odjeli i s dětmi na souostroví Galapágy

Tak snad jim to vyjde :-).


Lara Croft: Guardian of light

6. dubna 2012 v 19:49 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Ačkoliv jsem v to nedoufala, TR:GoL jsem si zahrála, ale na xboxu 360. Původně to bylo jenom stažený demo, ale jelikož to chytlo mě i bráchu-což se snad nikdy nestalo:D-,tak to táta koupil a za pár dní to bylo vyhrané :-). Hra se mi líbila, akorát je škoda, že nešel měnit pohled a nebyla vidět mimika obličeje Lary (pokud nějakou měla xD).
Styl provedení hry se mi opravdu líbil, ale tzv. Golemové metající blesky, mě doopravdy štvaly :D.
Jinak mě zaujal kooperační režim (jestli se tomu tak říká :D) a vzájemné ,,doplňování". Byl v tom adrenalin a musela se tam dělat jedna věc, a to přemýšlet-pro člověka jako já je to velice těžký úkol-. Super byla také široká škála a výběr zbraní, opravdu rozmanitý (obzvlášť raketomet Nevinný). Ve hře jsem se nijak zásadně nezasekla a hra příjemně ubíhala až k úplnému konci, na začátku poslední mise jsem se ale opravdu zapotila, ale zvládla jsem to na první pokus :D. Takže celkově bych hře dala 80%, nevím, něco mi tam prostě chybělo a nedokážu říct co. Ale můžu hru opravdu doporučit, tak si jí můžete zkusit zahrát :-).

PS: Každopádně bych měla zavést nějakou rubriku pro ,, recenze" atd. :D. Do "novinek o mně a blogu" je to takový divný :D.

Blog má krizi?

5. dubna 2012 v 10:03 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Ne, nemá :-). Ale dá se říct, že já jsem prostě jen a jen líná, navíc jsem si teď dost pohoršila ve škole a snažím se to zlepšit. Každopádně očekávejte, že na blog tak často chodit nebudu-jako kdybych na něj často chodila...:D- a články budou přibývat pomalu. A pro Sb, i když teď moc často nekomentuju, na vaše blogy chodím opravdu hodně často, ráda si čtu vaše články :-). A navíc mi do toho tak trochu ještě přibyla jedna hra-Jade empire. Je to od Bioware-také tvůrců jedné z nejúžasnějších her na světě Dragon age- a člověk se na tom lehce stává závislým (nejsem na tom závislá, bylo to jen ,,obrazně" řečeno). No tak tohle by bylo o blogu, možná sem někdy screeny s JE přidám :-).

A konečně jsou další prázdniny, a to velikonoční. Což mi připomíná, že ve škole opravdu musím zabrat a už není tolik času. Naštěstí je teď přestupný rok :D. Tak co holky, dáte klukům zabrat :D? Já ne....:-). No nevadí, stejně by mi nikdo žádná vejce nedal, kvůli té naší cenové krizi xD.

Tak opět jeden velice ,,užitěčný" článek a doufám, že na mě SB nezapomněli :-).
     free counters