Březen 2012

TR-9 první gameplay :-).

25. března 2012 v 16:20 | Týna :) |  Videa Lara Croft
Ať už tomu říkáme Tomb raider: Origins, Reborn, nebo prostě Tomb raider, všichni máme na mysli stejnou věc. TR:9!. Tenhle gamplay se na internetu objevil sice už dřív, ale já ho nebyla schopna dát na blog :-). Takže pro ty, kteří ho ještě neviděli, nebo si ho jiné chtějí zoopakovat, to jsem dávám :-). Grafika je naprosto úžasná a realistická, stejně tak jako Lařiny pohyby :-). Nebudu se tu moc rozkecávat, posuďte sami.

Outfit pro Larapcroft

25. března 2012 v 15:29 | Týna :) |  kalhoty
Já vím, trvalo to hodně dlouho, ale konečně to mám tady. Outfit pro Larapcroft :-).
A promiň, že to teda neni foceno v Thajsku, protože nemám Underworld nainstalovaný.
Fotila jsem to teda akorát v Africe :-). Tak snad se ti to bude líbit :-). Jo a ještě, s vlasama nemůžu dělat nic :(. Jakmile totiž nějakou část vymažu, má v hlavě akorát díru, tak promiň :-).
Pokud bys s tím outfitem chtěla hrát, napiš mi to do komentářů a já ti po mailu pošlu soubor s outfitem a návod, jak to dát do hry :-).

Mein Land.

24. března 2012 v 14:19 | Týna :)
Článek jsem takhle napsala, protože se takhle jmenuje jedna píseň od Rammstein, ale samozřejmě, že o tom tady psát nebudu :-).
Narodila jsem se (asi jako většina na blog.cz kromě Slováků) v České republice. Naše země je (co se týče krajiny památek atd.) velice krásná země, když si vzpomenete na ta krásná zákoutí, ve kterých jste byli. A řekla bych, že naše hymna Čechy docela vystihuje, ale jenom co se týče zevnějšku. Jak už to bývá, utrhnete si překrásné jablko a co objevíte? Červa! A naše země by se takhle dala popsat, zvenku jůůů, zevnitř fůůůj. A fůůj kvůli té korupci co tu vládne :-). Například by mě zajímalo, jak vypadáme před celým světem, když náš hlavní představitel a reprezentant státu náš prezident Václav Klaus, ukradl v Chille to pero. Jistě, řekla bych, že je to docela stará záležitost, ale stejně teď asi vypadáme jako národ zlodějů.
A aby toho nebylo málo Čechy (jako takové a země Čechů) pomalu ale jistě zanikají. Naše velké firmy kupují cizinci. V našem kraji měla jedna firma dlouholetou tradici a teď jí za "pár" milionů zkoupili Číňané.
Pořád politici šetří na lidech (zvyšování DPH, menší platy atd.). Možná, že kdyby si politici šáhli do SVÝH kapes, nemálo by toho našli.
No, jakmile to půjde chci se odstěhovat do jiné země, třeba to nebude s vládou o nic lepší, ale za zkoušku to rozhodně stojí.

Tarja Lisa? :D

21. března 2012 v 17:59 | Týna :) |  Tarja Turunen
No, takže tohle jsem našla už dýl a musím říct, že mě to pokaždé pobaví :-). Mně se to líbí víc než to úmělecké dílo v Louvru, ale to je zřejmě věc názoru :-). Není to moje tvorba, zdroj máte na obrázku :-).
A jako bonus Tarja jako malá :-). Nebo to apsoň má být ona :-).
Myslím, že jsem to našla na My Winterstorm

Lara Croft-Doppelganger

20. března 2012 v 20:49 | Týna :) |  kalhoty
Takže další můj outfit Lary Croft je na světě, tentokrát má outfit představovat DG z TR: Underworld. No, myslím, že patří k mým povedenějším outfitům, to ale můžete posoudit sami :-). Screenshoty jsou v c.č.


Fanouškovský klip k Nightwish, prosím, koukněte se :-).

19. března 2012 v 21:19 | Týna :)
Ahoj, takže jedno moje SB x00x se zúčastnila jedné "Nightwish soutěže". Měl se natočit jakýsi film k jejich písni The Crow, The owl and the dove. Myslím si, že se jí (respektivě jí i herečce :-)) video moc povedlo a obdivuju, že to dokázaly dotáhnout až do konce, je to smysluplné a nápadité, já osobně bych prostě takovou trpělivost neměla :-). Takže byste při nejmenším mohli ocenit aspoň to :-). Pokud se vám video zalíbí, můžete ho poslat dál a sdílet :-).

Outfit pro Devil Jin

18. března 2012 v 13:39 | Týna :) |  šortky
Tak jsem udělala outfit na přání pro Devil Jin. Pro Larapcroft mám ten outfit hotový už teď, takže ho sem ještě dnes přidám :-). No outfit vypadá, tak jak vypadá. Protože jsi ten outfit nechal na mně, tak to vypadá takhle :-).

Angelina Jolie prý čeká dvojčata a do konce roku plánuje svatbu :-).

17. března 2012 v 12:49 | Týna :) |  Angelina Jolie
Angelina Jolie (36) prý čeká dvojčata, přátelům navíc prozradila, že tentokráte má pod srdcem dva chlapce. A s Bradem (48) už prý plánují svatbu, aby byli manželi ještě před narozením synů. Ti mají přijít na svět letos na podzim. Píše to časopis OK!, jenž má v podtitulu: Magazín, jemuž celebrity věří.

"Angelina očekává dvojčata už tento podzim, takže mají pocit, že čas už opravdu tlačí. Rozhodli se, že by oba rádi přivítali ty dva chlapce na svět jako manžel a manželka, což znamená, že svatba bude skutečně brzy. Oba si uvědomili, že spolu chtějí být opravdu moc. Prožili spolu naprosto úžasný oscarový víkend, od té doby jsou do sebe zase bláznivě zamilovaní. Svatba nebyla vůbec v plánu. Moc se spolu předtím hádali, ale dokázali konečně všechny ty rozdíly pohřbít," píše OK!.
Magazín dále cituje jiné zdroje, které tvrdí, že herečka bude vše ještě dlouho tajit a o těhotenství nebude mluvit tak, jak tomu bylo v posledním případě, kdy čekala Knoxe a Vivienne.


No tak doufám, že jim to vyjde :-).

Amelie Croft-ripped :-)

13. března 2012 v 23:39 | Týna :) |  šaty
Takže jsem si "ripped" verzi udělala tak, jako tak :-). Takže tady to je :-).Amelie Croft

13. března 2012 v 12:09 | Týna :) |  šaty
No, můj vytvořený outift :-). A má to představovat Lařinu mámu :-). Bylo to hotový za zhruba půl hoďky a taky to podle toho vypadá xD
(screeny v c.č.)


     free counters