Únor 2012

Moje další tvorba ve photoshopu

19. února 2012 v 9:49 | Týna :) |  moje tvorba
Ahoj, tak jsem zase něco dělala ve photoshopu, jakousi zkoušku :-). Je to s Larou Croft a vypadá to dost vtipně, tak se mi nesmějte :-).
v c.č.

Zemřel bubeník Lordů-OTUS

15. února 2012 v 18:49 | Týna :) |  Otus
Nesnášim tenhle tejden, jedna zpráva lepší než druhá (myšleno ironicky), na tý olympiádě jsem byla 7. z 11-ti (Nutno podotknout, že jsem byla ze všech nejmladší, co jsem koukala, tak všichni rok narození 1996 a já 1998. A konverzaci i poslech jsem měla nadprůměrný, gramatiku jsem ale zblbla...). Pak jsou to blbý známky a pozoooor, SMRT. A koho Otuse! Nového bubeníka Lordů, byl s nimi zhruba od září minulého roku, jeho pravé jméno je Tonmi Lillman (oznámili to Lordi) a zemřel ve věku 38 let. Příčina smrti je prý zatím neznámá...Ach jo...Možná, že jsem tu psala, že ho nemám ráda, ale opak je pravdou. Jen jsem si nehodlala připustit, že by někdo mohl nahradit Kitu a stále si vzpomínám na ten koncert...Otus měl právě sólo a já (jelikož jsem byla stále zatrpklá):,, Nevytahuj se!" a on do toho začal mlátit asi úplně nejvíc co to jde. Prostě chudák i jeho rodina a přátelé, musí to být těžké. Jen mě zaráží, proč normální lidi umíraj tak mladý a parchanti, který vražděj, žijou jakou dobu. Prostě je mi ho moc líto.
REST IN PEACE OUR ZOMBIE, OTUS. R.I.P.
a tady je první video, na kterém jme ho kdy mohli spatřit...
Jenom doufám, že Lordi neskončí :-(. Hrajte dál pro Otuse, asi by to tak chtěl :-(

Vtipná bublina.....the return! :D

13. února 2012 v 21:29 | Týna :) |  soutěže
Nadpisem článku jsem chtěla jenom říct, že se vracím ke vtipné bublině, obětí bude opět Lara Croft :-) (protože když už ne Lara, tak by nikdo nic nenapsal xD) a doufám, že tu budou aspoň dvě nebo i jedna věc :-), samozřejmě budu ráda za víc :-).
A pokud by to někdo chtěl vyplnit, napište: Jméno
Blog
Text
Co chcete na diplom?

Rammstein-Narnia komix :-)

13. února 2012 v 16:29 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Řekněme, že jsem se včera né nudila (věcích, které jsem měla udělat, jsem měla až nad hlavu), ale nic z toho se mi nechtělo dělat, tak jsem se rozhodla vytvořit jakýsi "komix". Lépe řečeno předělané obrázky z Narnie (je to anglicky, protože jedu ve středu na anglickou olympiádu a tak jsem trénovala) a členů Rammstein Ch. Schneidera (bubeník a je to ten s těma vlnitejma vlasama), P. Landerse (Kytarista a je to ten s těma hodně krátkejma vlasama), T. Lindemanna (zpěvák a kentaur :D) a R. Kruspeho (Kytarista a ten jak je v tom brnění na jednorožci). Tak to sem hodim.
A omlouvám se, že na čtvrté fotce je Schneider na normálnim koni a má jiný oblečení. (jinej obrázek z toho prvního záběr, kde by byl jenom on, jsem nenašla)
Jinak právě Kruspe rád kouří, takže proto ty cigára :-D a ten Schneider právě nekouří vůbec :-).
PS: je to blbě ořízlý, protože to bylo dělaný rychle :D

Takže, rekonstrukce už je témeř hotová :-)

12. února 2012 v 12:09 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Naštěstí jo :-). Až na to, že mi teď došlo, že mi chybí jeden dost podstatný rozcestník-Lara Croft :-D.
No docela vtipný, až ho dokončím, budu se to tu snažit zase nějak rozeběhnout :-).
     free counters