Prosinec 2011

Mám dobrý zprávy :D

30. prosince 2011 v 18:49 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Nazdar :-). Takže, Vánoce se přehnaly tak rychle, že jsem je málem ani nezaregistrovala. Přípravy trvaly týdny a pak jeden den na to, všechno si užít :-). Každopádně, já jsem si to užila dost :D a to taky proto, že jsme (jako rodina) dostali Xbox 360. což je super, protože (jestli to někde seženu) si budu konečně moct zahrát Lara´s shadow nebo Beneath the ashes :D. A máme k tomu i Kinect, s bráchou jsem se u toho málem zabila, ale nevadí :-). Co se dalších věcí týče, ohromně mě potěšil zájezd do Finska, bože jak já se těšim, ještě bych mohla potkat Tarju, LORDI, Nightwish nebo Apocalypticu a bylo by to super na 120% :-). Dále jsem také dostala Finské pohádky, na to se těšim :-). průvodce po Finsku a lístek na koncert Tarji :D. (Neni toho Finska nějak moc? :D) Na to už se taky moc těším je to 14.1., takže to zas tak daleko není. A kromě dvou knížek (Vampýrská akademie a Dragonlance) jsem ještě dostal TS:3, právě na Xbox 360 :-). Sice mi to vůbec nejde, ale je to zajímavý, co vy? :-)
(Tarja Turunen-Die alive)

Můj blog slaví DVA roky :-)

21. prosince 2011 v 18:39 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Tři,..dva,...jedna,.... TEĎ :-). Můj blog slaví dva roky, docela se tomu divím na to, kolikrát jsem ho chtěla zrušit. Jsem ráda, že jsem to tu vydržela a i vy se mnou. Předevšim děkuju všem mým SB a hlavně těmhle: Lara Croft 81, LucWinQa, x00x. Ale samozřejmě všem :-). No, tak nějak nevím co psát. Asi jenom no, že by bylo dobrý, abyste pokračovali v navštěvování mého blogu. Každý komentář, který se článku týká, mi udělá velikou radost :-). Takže ještě jednou děkuji a snad se tu setkáme i za rok :-).

Diplom pro Ezio za SB

19. prosince 2011 v 18:39 | Týna :) |  diplomy
Sice mi to nějakou dobu trvalo, ale je to tu :-) Tak doufám, že se líbí :-)

Diplom pro mě od Ezio

18. prosince 2011 v 22:49 | Týna :) |  diplomy
Mám další nové SB, tentokrát Ezia :-). Mám od něj pěkný diplom, děkuji moc.
Jsem zvědavá, jak by ten souboj dopadl xD

Diplom pro Pecka116 za SB

17. prosince 2011 v 22:30 | Týna :) |  diplomy
Mám ho už dýl, ale nemohla jsem se dokopat k tomu, abych ho sem dala :-). JE to diplom za SB pro mé staro-nové SB Pecka116 (Kamcka) Snad se ti líbí :-)

Moje výtvory ve photoshopu

17. prosince 2011 v 21:40 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
No to jsem se zase o něco pokoušela :D. Ale myslim, že na mě je to dobrý xD Dělala jsem to podle youtube, ale každej jednou začíná :-) (například Batman :D)


v c.č. :-)

Du riechst so gut

12. prosince 2011 v 22:51 | Týna :)
Tak nevim, jestli tuhle písničku znáte. Někdo její autory nesnáší, někdo miluje. Rammstein. Já se od té doby co jsem byla na jejich koncertě řadím spíš ke skupině B :-) (Myslím tím, že jim fandím) No původně jsem tam jít neměla, ale jeden člen výpravy ochořel a tak jsem šla místo něj já. Od té doby si v hlavě stále přehrávám písničku Du riechts so gut (Voníš tak krásně). :-) Řekla bych, že zajímavý :-)

Pod maskou? Kdo jiný než Lordi :D

7. prosince 2011 v 23:09 | Týna :)
Tak samozřejmě, kdo by je neznal? (Myšleno obrazně) Ať už v dobrém, nebo jim nadává xD Jo jsou takový a jestli mi napíšete adresu, moc ráda vás poctím svou návštěvou :D. Ale bych neodbíhala od tématu. Lordi jsou finská Hard rocková (Heavy metalová-metalová) kapela. A především se proslavili vítězstvím v Eurovision contest 2006 v Athénách. Kapela bývá někdy církví označovaná za "satanisty", čemuž se pouze vysmívá tvrdí, že písně jako "Devil is a loser" nebo "Hard rock hallelujah" jsou jasnými důkazi, že jsou takové spekulace více než směšné. Frontman kapely v rozhovoru po loňském koncertě v Praze, pověděl ohledně masek tohle :,, Není to spíš o utajování naší identity, jako o udržování image. Představte si, kdyby k malým dětem přišel Santa Claus, řekl "Ho, ho, ho, mimochodem jsem váš táta"." Lordi se bez masek odmítají fotit a dokonce i podávat rozhovory, když je bez masky přistihli jakási média a otiskly fotky do časopisů, snesla se na ně taková čtenářská kritika, že se musely omluvit a slíbit, že už něco takového nikdy neudělají. Masky jsou inspirované jejich vzorem, americkou skupinou KISS. Při každém novém albu se masky trochu pozmněňují (Vytváří je právě Mr. Lordi). Každý člen (jeho maska) má vždycky nějaký význam a je u toho zajmavý příběh. Jejich nejnovější album je Babez for breakfast.
A tady už je máte xD
A písnička, se kterou vyhráli Eurovision-Hard rock hallelujah

Nový dessign

7. prosince 2011 v 22:50 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Jak jste si mohli všimnout, mám nový dess, samozřejmě na motiv Vánoc :-) (jinak by tady ten předešlý strašil minimálně do května :D). No, je v podstatě stejný jako ten předešlý až na obrázek. Jiný (nastavení) se mi vymýšlet nechtělo, protože bych to tak akorát zkaňhala :D. No nic, připadá mi takovej jako..... nejapnej :D. Ale nevadí :-). Začnu pomalu pracovat na "povánočním", aby tady Vánoční nebyl do letních prázdnin :D
     free counters