Říjen 2011

Diplom pro mě za SB od Laravcroft :-)

30. října 2011 v 17:10 | Týna :)
Děkuju moc Laravcroft za ten diplom, je opravdu moc hezký, děkuji :-)

Nové SB Laravcroft :-)

30. října 2011 v 13:00 | Týna :) |  diplomy
Takže po delší době mám opět nové SB Laravcroft :-) Mám tu pro něj i diplom s TR:3. Takže z toho vyplívá, že i on má blog o Laře Croft :-)

Lara Croft-trailer na nový díl :D

30. října 2011 v 11:19 | Týna :) |  Videa Lara Croft
No, tak aby tu taky bylo zase něco s Larou Croft, dám sem trailer na ten nový díl. Myslím si, že ho asi viděl každý fanoušek TR, ale má to na blogu skoro každý, takže nechci vybočovat z řady :-)

Lordi nevydají nové album dříve, než v roce 2013

30. října 2011 v 10:40 | Týna :) |  Lordi
Ano, je to tak. Jelikož v roce 2002 nahráli LORDI své první album, bude v roce 2012 výročí (10 let od založení prvního alba). První kulatiny jsou velice důležité xD Takže se prý Lordi budou činit :-) Z těch důvodů vyjde nevyjde nové album dřív, než v roce 2013.

Tarja Turunen a Tuomas Holopainen

29. října 2011 v 22:39 | Týna :) |  Tarja Turunen
Pokoušela jsem se udělat takovou photomontáž, protože jsem si přečetla jeden z možných důvodů, proč Tarju vyhodili z Nightwish.. No ale jak asi víte Tarja je vdaná :D No takhle by to vypadalo kdyby ne :D

Lara Croft-vítězný obrázek

28. října 2011 v 20:19 | Týna :) |  Lara Obrázky
Tenhle obrázek jsem kreslila na compu a je z doby, kdy jsem poprvé a konečně vyhrála Laru Croft: Legend. Takže se nesmějte :D


Vyhlášení POSLEDNÍ S.O.N.C.

26. října 2011 v 23:09 | Týna :) |  soutěže
No takže jak asi napovídá název článku, je tu vyhlášení poslední S.O.N.C. na tomhle blogu. Stejně to nikam nevede xD. Takže výsledky jsou tady:
Angelina Jolie30.8% (4)
Ashley Greene0% (0)
Avril Lavigne7.7% (1)
Tarja Turunen30.8% (4)
Nikki Reed0% (0)
Sharon den Adel30.8% (4)
Selena Gomez0% (0)

Rozhovor s Blackwish

26. října 2011 v 15:49 | Týna :) |  rozhovory
Než začnu nejprve vám představím Blackwish, její blog najdete TADY, je tam velmi zajímavé počtení a sama autorka pod přezdívkou Blackwish se zdá být velice sympatická a má opravdu velmi rozumné názory na věci kolem. Je to metalistka tělem i duší, což se opravdu odráží i na Jejím blogu :-). Už se tu nebudu rozkecávat a dám se ten rozhovor. Nějaké moje otázky jsou trochu stupidní, takže jí obdivuji, že na ně dokázala tak dobře odpovědět :-).

1. Jak jsi se dostala k metalu? (tuhle otázku asi slýcháš často )
Ano, tuhle otázku opravdu slýchávám často:) K metalu jsem se dostala přes kamarádku, která mi pouštěla Nightwish, Cradle Of Filth a Roba Zombieho. Já si zacpávala uši, to je přece ta zlá hudba! Pak jsem zjistila, že je to blbost, a "zlou hudbu" si zamilovala.

2. Souhlasili Tvý rodiče s oblékáním, typickým pro tenhle druh hudby?
Myslím, že žádný rodič není šťastný, když jeho dítě dělá něco netypického, co bývá ostatními lidmi vnímáno negativně. Nicméně moji rodiče jsou velmi tolerantní a já jsem jim za to neuvěřitelně vděčná.

3. Myslíš si, že je dobré, aby někdo poslouchal pouze jeden hudební styl a ostatní jsou prostě neexistující?
Dobré, nebo špatné. . . Člověk přece poslouchá to, co se mu líbí, ne? A jestli je to jen jeden styl, nebo všechno, to je fuk.

4. Setkala jsi se někdy osobně s Tarjou Turunen? Pokud ano, jaká se Ti jevila, co se týče povahy?
Ano, setkala jsem se s Ní vícekrát. Tarja je Dáma s velkým D. Vždycky mám pocit, že mluvím s princeznou s velmi vybraným chováním. Ne, že by se povyšovala, nebo byla nafoukaná, člověk před ní má prostě úctu. A mimo to je k fanouškům opravdu milá a ví přesně, co má udělt, aby někoho potěšila:)

5. Na Tvém blogu jsem četla, že jsi měla rozhovor s Within Temptation, byl tvůj první?
Můj první rozhovor jsem dělala s Big Bosem, ten tedy dopadl příšerně a sám vyzpovídaný mi zakázal ho zveřejnit :D Jinak jsem zpovídala české Ascendancy, Rimortis a Samhain a z těch zahraničních Voices Of Destiny, Crematory, Mika Terranu, Within Temptation a teď mi mailem došly odpovědi od Van Canto. Snad jsem na nic nezapoměla:)

6. Studuješ nějakou hudební školu? Nebo si myslíš, že je Ti to k ničemu, když growluješ?
Chodila jsem pět let do děského pěveckého sboru Primavera. Byly to krásné časy, nicméně pak odešel pan dirigent Dostalík a už to nebylo jako dřív. Na zpěv jsem pár let zapoměla, než jsem objevila metal a začala jsem zpívat znova. Loni jsem navštěvovala operní zpěv na Zušce, jenže mezitím jsem z čistého vokálu přešla na growling, navíc letos maturuji, tak už ho nestíhám.

7. Koho z Tvé skupiny napadl název Endemit?
Ten název napadl mě. Už od čtrnácti let jsem se snažila zpívat s nějakou kapelou. Prošla jsem asi pěti, šesti, ale nikde to nebylo na té úrovni, že bych tam mohla, nebo chtěla pokračovat. Snila jsem o tom, že jednou založím kapelu s názvem Endemit (znamená to něco, co se vyskytuje jen na určitém území, například klokan je Endemit, protože žije jen v austrálii) složenou ze dvou cellistů, basáka (s opravdovou basou), houslistu, klávesáka, bicí a zpěv. Už jsem měla i kompletní sestavu, ale vše pohořelo na tom, že mi nešlo skládání. Pak jsem se dostala do kapely Burn, ze které jsme se tři členové oddělili a založili svou kapelu a hledali jsme název. Tak jsem si říkala, teď, nebo nikdy, protože jsem věděla, nebo měla "naplánované", že až budu mít kapelu s názvem Endemit, tak něco dokážeme! Tak uvidíme:)

8. Chtěla by jsi v budoucnu psát i pro Spark? Nebo se chceš v budoucnu věnovat pouze Vaší kapele?
Chtěla bych být novinářem a Spark je jeden z časopisů, kam bych chtěla psát. Mám tam nějaké známé, tak se jich poptám, jaká je pravděpodobnost, že mě tam vezmou v tak útlém věku a po maturitě bych se případně o redaktorství pokusila . . .:)

9. Chodíš v tom metalovém oblečení i do školy? XD
Chodím stále v metalovém oblečení, ale rozlišuji dva "podstyly". Do školy si neberu roztrhané punčocháče (navíc mi to zakázala ředitelka) a kontaktní čočky, na koncert si s oblečením vždycky snažím vyhrát a vymslet něco opravdu extravagantního.

10. Líbí se Ti i nějaká česká metalová (nevim, jestli nějaká je ) skupina?
Miluju české metalové kapely! Snažím se je podporovat jak nejvíc to jde, protože tuzemská scéna skrývá mnoho pokladů. K těm mým nejoblíbenějším patří: Eagleheart, Samhain, Ascendancy, Rimortis, Cruadalach, SSOGE, Misty Ways, Thief, Act Of God, Silent Hill, Barbar Punk, Flowerwhile a mnoho, mnoho dalších!

Takže jí ještě jednou děkuji za čas, který věnovala mým otázkám :-)

Zajmavá fotka :-)

25. října 2011 v 23:28 | Týna :)
Sharon den Adel, Simone Simons, Tarja Turunen
     free counters