Září 2011

ZÁKAZ REKLAM!!!!!!!!!

27. září 2011 v 20:08 | Týna :)
Ahoj hlásneš mi? Tady ............. ? Je to pro mě moc důležité, oplatím!!!....
A dost lidi! Můj blog neni žádnej reklamní bilboard, aby ste sem dávali jenom reklamy! Fakt už mě to štve, člověk si napíše článek, čeká..... ,, A hele 5 novej komentářů :-)." Otevře stránku a AhOjQky hLáSKuLa byS mi PLSKY tady?.... oplaTím :) To mě vytočí tak, že to snad ani víc nejde! Proboha lidi, proč ty reklamy píšete? Člověka tím akorát naštvete a naschvál hlásně v tý vaší "důležitý" soutěži pro někoho jinýho. Už to takhle taky budu dělat, protože tohle svinstvo na blogu fakt nechci!

Dragon Age Dance :D

27. září 2011 v 19:49 | Týna :) |  ostatní v DA
Tak si tak kroužím po youtubku a zakroužila jsem nad vody Dragon Age :D (poetické ne?:D) Tam sem našla tyhle vydea, jsou fakt fajnový :D Kdyby to chtěl někdo taky, tak je na to nějakej mod, já to ale neumim :D.

Fotka Ajaxe :-)

24. září 2011 v 22:39 | Týna :)
No tak sem dám fotku našeho psa Ajaxe :-)

Opět se hlásím :-)

24. září 2011 v 18:19 | Týna :)
Ahoj,
v tomhle článku se dozvíte víc informací, takže si připravte prášky proti spání (doporučuji firmu N.E.S.P.I. s.r.o.) :D bude to nudnéééééééééé :-)
Takže pokud máte pilulky po ruce (doufám, že nebyli problémy s poštovním :D), můžete se dát do čtení xD
Inf. 1
Začala jsem opět hrát TR: Legend, no vyhrála jsem to asi 2x :-) a láká mě vytvořit opět nějaký ten komix :D, v tý "Janice" už pokračovat nebudu, protože to začínalo bejt za A nudný, za B, trhlý až moc a za C o ničem. Takže se pokusim ve své ,,neomezené" fantazii vytvořit něco nového a zajmavého :-) (neusínáte?) A doporučuji si TR: Legend pustit v Němčině :D sranda (Ich will.....ehm tak dál už to fakt neumim :D). (Vezměte si tabletu :D)
Inf. 2
už jsem tady psal, že nám umřel pes. Teď máme nového z útulku, jsou mu skoro dva roky, jmenuje se Ajax a je to Labrador :-) Je vážně moc hezkej a přítulnej :-)
Takže pokud jste tabletky nemuseli používat, gratulace! :D

Magistra Nocte

19. září 2011 v 18:59 | Týna :) |  Piano covery
Už dřív, jsem psala, že hraju Magistra Nocte. Hrála jsem jí třeba na tom "koncertě". Ale to zněla jako....no prostě ne tak jako to zní teď. A než začnete vznášet kritiku, upotorňuju, že hraju rok.

Blog

19. září 2011 v 16:20 | Týna :)
Ahoj,
omlouvám se vám za minulý článek, ale ten den nám umřel druhý pes za rok. Takže ano, byl to výlev puberťačky. Taky nevim, co mi v tý chvíli přelítlo přes nos. Zkrátka a dobře blog se neruší. A s tím přicházejí i nové změny..Například jsem si objednala nový design :-)
Jak originální...

13. září 2011 v 23:04 | Týna :)
No a je to tu zas,
ptáte se co? No, to co tu bylo už docela často. A to je....CO S BLOGEM... Tentokrát to ale asi není jeden z výlevů blbý puberťačky (mně). Teď už fakt nevim. Nemám skoro žádný úspěchy, nikde. Nevím co psát na blog, protože někdy neni co psát, někdy je toho tolik, že to stejně zapomenu tak co. A jak jsem začala zjišťovat, na mym blogu asi vypadám jak nějaká poperka. Jako vážně nevim. Tenhle blog ještě DEFINITIVNĚ NERUŠIM, ale myslim si, že k tomu má hodně blízko.
     free counters