Duben 2011

Angelina Jolie je novou tváří módního domu Louis Vuitton

25. dubna 2011 v 12:16 | Týna :) |  Angelina Jolie
Její maminka byla Francouzka a jedno sídlo vlastní Angelina Jolie na jihu Francie. Také proto si ji francouzský módní dům Louis Vuitton s uměleckým šéfem Markem Jacobsem vybral jako novou reklamní tvář. Matka šesti dětí se začne objevovat na reklamách s kabelkami a oblečením LV už tento rok.

Samozřejmě spolupráci dostane luxusně zaplacenou. Ačkoli částku tají, zdroje z Angelinina okolí mluví o šesti milionech dolarů - asi 99 milionech korun.

Pětatřicetiletá partnerka Brada Pitta a matka jeho dětí nahradí v roli Madonnu či Jennifer Lopezovou. Sama Angelina má k oblečení velmi uvolněný vztah a dětem dovoluje nosit, co se jim líbí. Nebrání ani dceři Shiloh, aby nosila chlapecké oděvy.

"Dětem bychom měli dovolit vyjádřit se svobodně, jakkoli se jim to líbí, aniž by je někdo posuzoval, protože je to významnou součástí jejich vývoje. Myslím, že Shiloh je fascinující, že si vybírá oblečení ohromně. A já bych nikdy nebyla tím typem rodiče, který někoho nutí být někým jiným, než je. Myslím, že to je špatný model rodičovství," tvrdila nedávno Angelina při debatě o stylu oblékání jejích dětí.

Within Temptation budou mít nové album.

19. dubna 2011 v 6:22 | Týna :) |  rozhovory
Holandská skupina Within Temptation (live 21.10.2011) nahrála tento rok svoje další album s názvem The Unforgiving , deska obsahuje 11 tracků a úvod "Why not me" (když si to pustíte v noci, zní to dost strašidelně :D. Sharon den Adel (zpěvačka) o tomhle albumu tvrdí, že i když obsahuje hodně "popových smyček", je to jejich nejtvrdší album vůbec. Obsahuje také singl "Faster", pro který už natočili videoklip, podle mě se jim moc povedl a je hodně působivý. No ještě Vám můžu říct, že Sharon pro rozhovor pro Spark řekla :,, 3D technologie a hologramy by měly být pevnou součástí našich vystoupení..."takže se asi máme na co těšit. WT také ke své desce vydali i komix se stejným názvem :-)
cover The Unforgiving
videoklip Faster
PS: tohle video neobsahuje ty klipové části (to úplně celý mi nefungovalo), a pokud se na něj chcete kouknout tak jděte přímo na youtube


Slibované video :-)

11. dubna 2011 v 19:53 | Týna :)
Takže tady je to video jak jsem říkala :-) Je to "videoklip" s The Sims 2 (hudba Magistra Nocte-Lordi) Vztekala sem se u toho docela dost dlouho :D No a omlouvám se za ten panel, nevim jak ho při natáčení dát pryč :-)

Po dlouhé době :-)

11. dubna 2011 v 19:25 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu

Ahoj tak se Vám tu po delší době o5 hlásím :-)
Napřed bych ještě jednou chtěla poděkovat Daňkovi, za to "spoluadminovství" :D
No a jak jste se měli na Apríla? My jsme (respektivě jenom kluci) se schovali do jiných tříd a učitelkám trvalo než přišly na to, že je Apríl :D
Jinak SB, nebojte se na blogy Vám chodím, kdy můžu, ale opravdu se do komentů nějak nehrnu.
A s tim časem se to ještě zhoršilo, stejně jako škola, takže se musim naučit novou věc...UČIT SE!!:D
A jak to bude se SONOL? Obrázky mám uložený jde jen o to kdy se dokopu k tomu, abych je sem přidala :-) Jinak zítra nebo ještě dnes sem přidám jedno video :D

Vrátí nám staré dobré komiksy Tomb Raideru?

4. dubna 2011 v 19:21 | Daněk - Spoluadmin |  ostatní

Lara Croft - Komiksy
Po dlouhé době se fanoušci komiksů a Lary normálně plají, proč už se nevydávají žádné nové komiksy o Laře Croft a proč ani nejsou žádní komici. Poslední pravidelný komik byl propuštěn v roce 2005, zatím co teď není žádný "nástupce" komika, který by pro nás tvořil.

Nyní, Karl Stewart nám dal odpověď na tuto otázku. "V současné době nejsou k vidění žádné komiksy série Tomb Raider. My určitě ano. Zde u Crystal Dynamits jsme byli velkými fanoušky našich komiksů. Ale... Je to celkově důležité pro celý Vesmír, udělat nějaký příběh ve tvaru komiksu a né udělat jen tak ledajaký komiks. Když je Vesmír Tomb Raideru připraven, budeme přemýšlet o tomto nápadu." řekl.

_____________________

Co tedy můžeme čekat? Bude další nový komiks Tomb Raideru?

Rozhodnuto...

4. dubna 2011 v 10:18 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Omlouvám se, že píšu pozdě.
Píšu proto abych vám oznámila, kdo bude spoluadmin. Omlouvám se tomu druhému, že jsem nevzala jeho, ale mám pro to nějaké důvody
1) Napsal/a dřív
2) Blog bude s tímhle obsahem živější
3) Vycházím s ní/m celkem dobře.
Takže jestli se to chcete dozvědět klik na c.č.
     free counters