Prosinec 2010

ahoj omlouvám se za neaktivitu ale....

31. prosince 2010 v 14:09 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
news
No asi jste si všimli mé neaktivity, je to proto, že na blog nějak celkově zapomínám,.... a omlouvám se Daňkovi, Jeanette a Selena-Gomez1111 . Dám sem zatím jen ten banner za SB pro Daňka s Beyoncé Knowles. Musím přiznat, že umím i lepší xD ale snad se ti aspoň trochu bude líbit :-) jinak asi pozastavuju nwm na jak dlouho ale myslím že tak maximálně na tejden takže se omlouvám svým SB.
banner v c.č.


Animace na přání pro LucwinQa

24. prosince 2010 v 17:19 | Týna :) |  animace
news
Ahoj takže, LucWinQa si tu objednala animku :-) A chtěla jí s photoshootem "Under my skin" (Avril Lavigne) no sice to nějakou dobu trvalo ale je tu :-) tak snad se ti bude líbit a přeji ti veselé Vánoce :D
LucWinQa

Vánoční dárky pro má ostatní SB

24. prosince 2010 v 15:29 | Týna :) |  diplomy
Ahoj jistě víte, že jsou dnes Vánoce :D A tady jsou dárky pro má ostatní SB :-) snad se vám budou líbit dělala jsem je narychlo:-)
(.:Lagy Croft:. a Ancee)
.:Lagy Croft:. a Ancee(Kaki LC)
kaki lc(Vera Croft)
vera croft(Kamcka)kamcka


(Blog Lary Croft)
Blog Lary Croft


PS: Croftko dárek ode mě dostnaneš, ale asi kolem 16:00 nebo tak.

Veselé Vánoce :-)

23. prosince 2010 v 23:59 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
news
No takže jsem něco vytvořila Vám všem k Vánocům :-) Musím ještě dodělat dárky pro ostatní SB a kdyby to bylo později nevadilo by to? Ale snad to za ten jeden den stihnu :-)


Angelina daruje Braddovi prsten za 7,5 mil. korun!

23. prosince 2010 v 23:09 | Týna :) |  Angelina Jolie
Angelina Jolie už má pro Brada Pitta narozeninový dárek. Hollywoodský idol oslaví sedmačtyřicet 18. prosince a dostane od své partnerky prý rodinný symbol. Ovšem taky poměrně extrémně nákladný. Angelina nechala v přepočtu za 7,5 milionu korun vyrobit Bradovi prsten se jmény všech členů jejich klanu.
Vnitřek prstenu prý obsahuje jména Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Vivienne a Knox, zatímco na povrchu je pak vyryto Angelina.

"Je to rodinný prsten, který má symbolizovat, že Brad není partnerem jen Angeliny, ale že je partnerem celé rodiny. Je to popsáno skutečně nádherně. Také jsou prý na prstenu vyryta mystická slova odkazující na jeho sedmačtyřicáté narozeniny a že celá rodina chápe smysl toho prstenu a smysl sedmačtyřicátých narozenin," prozradila Angelinina kamarádka listu Daily Star.
(njn takhle to vypadá když má někdo peníze... :D)

Zdroj


Tak to snad neni možný!!!!

22. prosince 2010 v 12:29 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
Ahoj tohle snad neni možný!!! A ptáte se co? No začnu tím, že jsem se na youtube pokoušela nahrát videonávod-Hrobka Qualpeců. Bohužel vždycky neúspěšně (protože mě bratr vyhodil z internetu) No a teď jsem tam chtěla dát další no a dívám se na "Moje videa" a jsou tam ty nenahranný videa(že nejdou stejně spustit) Tak jsem se rozhodla že je vymažu. Označila jsem je a dala jsem vymazat vybraná videa. To jsem si ale jenom myslela, protože mi  najednou zmizely úplně všechny nahraný videa! Asi jsem totiž klikla na Odstranit vše. Fakt mě to štve a musim je tam dát všechny znova :-/

Můj blog slaví 1 ROK!!!

21. prosince 2010 v 21:19 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
news
Ano, Ano,....někdo má narozeniny a někdo umírá :-( v tomhle případě, jsou to, ale narozeniny :-) a čí? Mého BLOGU  :D nechce se mi ani věřit, že už je to jeden rok od té doby co jsem si blog založila :D Kdybych se bývala několikrát během toho roku rozhodla špatně a blog zrušila, chtě nechtě bych dnes musela vzpomínat :-) Jsem ráda, že mě za rok navštívilo 8 501 lidí :-) někomu to může připadat málo, ale mně stačí i to :-) Nicméně jelikož jsem slibované věci na oslavu nestihla, přesouvám jí na zítřek :-) Jinak  dneska jsme měli poslední den školy a Vánoce :D (se třídou) bylo to super hlavně Spáčilova Teleskopická větev :D a stromeček nakreslený na tabuli :D A ještě jsme dnes měli vánoční zpívání v kostele, což pro mě bylo utrpení (hrozně mě bolely nohy :D) Takže tím končím a zítra sem teda něco přidám :-) A ještě jednou Vám děkuji za návštěvnost i mému nejstaršímu SB LucWinCe :-)

Ztracené údolí-Videonávod

20. prosince 2010 v 23:04 | Týna :) |  Videa Lara Croft
Tak jsem neměla co dělat a vytvořila jsem další videonávod (TR:A; Ztracené údolí)boj s T-Rexem je tam velice krátký ale ty dinosaurci předtim...No zkrátka pohroma xD Jinak outfit je vytvořen mnou :D docela se mi i líbí xD

omg proč?

19. prosince 2010 v 23:12 | Týna :) |  Novinky o mně a blogu
news
Tak si hezky vyrábim video. A hodim ho do Movie Makeru. No a když si dám přehrát tak se mi objeví akorát černá obrazovka a nic víc no a nebo když tam mám okolo 20-ti videí najednou tam další přidat nejde ale u Lordů jich tam můžu mít klidně 100!!! Prosím poraďte mi pls :-(

Město Vilcamba-Videonávod

19. prosince 2010 v 21:49 | Týna :) |  Videa Lara Croft
news
Ahoj no tohle video by tu bylo dřív, až na to, že mi předtim vypadl internet
:-D nicméně video tu je. Je to videonávod na TRA- město(vesnice) Vilcamba:-)

     free counters